Yükleniyor...
2.6 Puan
8 Yorum

Yıldız Aspava

Mebusevler Mahallesi, Dögol Caddesi, No 33/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
3
K......... K.........
Diyeceğim o ki bütün mekanlar normal bir günde güzel hizmet verir . Mesele Ramazan ayında müşteriyi memnun etmektir. Ramazan ayında iftara gittiğimiz zaman geciken yemekler , sular vs geçtim . Adamlar 15-20 kişi gelen 90lı yılların devlet erkanını ağırlamaktan özel hizmet sunmaktan 80-90 kişiyi unuttular. Gerçekten veli nimetin müşteri mi yoksa çevresi olan insanlar mı olduğunu bana gösterdi bu mekan . Ancak lezzet olarak döneri güzeldi . Normal zamanlarda gitmenizi tavsiye ederim ancak burası ankara herhangi bir devlet erkanının olduğu zamana denk gelirseniz yandınız.
4
F..... Y......
Yemeklerim fotoğrafını çekemedim çok aç olduğum için ama
1
C.. A.......
İşletmeyi bugün ziyaret ettim.Bir SSK döner söyledim. Öncelikle çalışanlar çok ilgisiz,hiç güleryüzlü değiller. İkramlar Eklediğim fotoğraftada görüldüğü gibi tadımlık az. Cacık zaten çok kötüydü.Döner fena değildi. Fiyat performans oranı çok kötü.Kazık bir işletme.Öğrenci dostu değil. Verdiğim 26 tlye kesinlikle değmedi. Sonrasında İkram olan tatlı helvada çok az geldi.Çayda iyi değildi. Aspavanın zengin olan kültürü bu işletmede yok.
1
C.. A.......
İşletmeyi bugün ziyaret ettim.Bir SSK döner söyledim.
Öncelikle çalışanlar çok ilgisiz,hiç güleryüzlü değiller.
İkramlar Eklediğim fotoğraftada görüldüğü gibi tadımlık az.
Cacık zaten çok kötüydü.Döner fena değildi.
Fiyat performans oranı çok kötü.Kazık bir işletme.Öğrenci dostu değil.
Verdiğim 26 tlye kesinlikle değmedi.
Sonrasında İkram olan tatlı helvada çok az geldi.Çayda iyi değildi.
Aspavanın zengin olan kültürü bu işletmede yok.
3
O... O...
Meze çeşitleri az, çay semaverle gelmedi ve gittiğim diğer Aspavalara göre daha salaş bir mekan. Günlük karın doyurmak için gidilebilir ama misafirle gidilecek daha iyi yerler var.
1
S....... A.......
İftar için önceden yer ayırttık.Bize üstü kapalı bahçe kısmından rezervasyon yaptıklarını söylediler ancak gittiğimizde bize mekan dışında yolun içinde kaldırıma koydukları bir masayı rezerve ettiklerini söylediler.Bize telefonda bahsettikleri yerle alakası yoktu.Garsonları çok ilgisizdi.Siparişimiz geç geldi.Geç gelmesine ve o kadar beklememize rağmen buz gibi bir iskender yemek zorunda kaldık.İkram yok denecek kadar azdı,hiç meze yoktu.Üstüne gelen tatlı da bir o kadar üstünkörü yapılmıştı.Güllaçta sadece bir irmik tadı vardı ve şeker tadı hiç gelmiyordu,şekerpare diye önümüze şerbetsiz,kurabiyeden sert bir şey geldi.Kısacası hem o kadar para verdik hem aç kaldık.Bir daha kesinlikle gitmeyeceğim bir yer.Bu uygulamadan yorumları okuyup gidenlere tavsiyem paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız hiç uğramayın.
5
Z........ Z........
Aspavaları zaten bir numaradır her zaman yemek için güzel bir alternetiftir.Gerek misafirperverliği gerek ikramlarıyla hem de lezzetiyle harika bir yer.Benim çooook sevdiğim yerlerden birisi gece 12 de bile buradan yemek yemişliğim var.
3
M....... M.......
Diğer aspavalarla aynı konsepte sahip olan bu mekan görünüm olarak daha salaş ve eski müşteri toplamak için de kampanya yapmışlar biz de bir arkadaş duyumu üzerine gittik ve fiyat/performans açısından başarılı bulduk gel gelelim menüye 2 adet çorba,2 adet meşrubat,salata,patates kızartması,mezeler,karışık ızgara,tatlı ve çay ikramı sadece 45 tl'ydi bu fiyata göre gerçekten doyurucu ancak ana yemek daha çok olabilirdi fiyatini dusunmezsek beni pek tatmin etmedi onun dışında aman aman gidilcek bir mekan değil.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım