Yükleniyor...
3.6 Puan
42 Yorum

Ferfene Steakhouse

Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, No 4/2, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Steak
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0312 3171010
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (42)
5
E......... E.........
Burger fiyat performans olarak efsane
Şato filesi kesinlikle muhteşem
Köfte çeşitleri de aynı şekilde kaliteli ve leziz
Ve salatası çoğu yerde yediğiniz etten bile guzel
5
E......... E.........
Burger fiyat performans olarak efsane Şato filesi kesinlikle muhteşem Köfte çeşitleri de aynı şekilde kaliteli ve leziz Ve salatası çoğu yerde yediğiniz etten bile guzel
4
E.. B.....
İlik suyu çorbası ve 2 kişilik tereyağında ferfene (400gr) , tulum peynirli salata yedik. İlik suyu çorbanın lezzeti güzeldi, denenebilir. Et çok lezzetli idi ancak salata bize çok karışık geldi içinde ananas, nar , tulum peyniri , mısır, ceviz ne ararsan var salatası olmuş biraz. Yemeğin yanında gelen ikramlar da hoştu. Memnun kaldık. Yanında 1 tane de Osmanlı şerbeti aldık. Osmanlı şerbetinin tadı da sıradan bir meyve suyu gibi geldi.
4
E... G.......
Tulumlu salata çok iyi, ama yaban mersinini içinde sevmedim.burgerler Cok leziz , herkes farklı yemekler söyleyip, tadina bakın. Vale hizmeti gerçekten berbat.valeye arabaya vermeyin.
4
E... G.......
Tulumlu salata çok iyi, ama yaban mersinini içinde sevmedim.burgerler Cok leziz , herkes farklı yemekler söyleyip, tadina bakın. Vale hizmeti gerçekten berbat.valeye arabaya vermeyin.
5
E........... E...........
Tulum peynirli yeşil salatasını mutlaka denemelisiniz. Tam bir lezzet patlaması❤️❤️❤️ Dana lokum tercih ettik gayet sulu ve lezzetliydi. Temiz , sıcak, garsonlar ilgiliydi. Etinizin yanındaki ikramlarda fena değillerdi.
5
A.. T....
Ekip olarak çukurambar şubesine gittik. Garsonlar aşırı ilgiliydi. Hiç bir eksiğimiz olmadı. Dana lokum, spagetti ve kuzu kafesi enfesti. Ekmekler harikaydı. Sadece tereyağında ferfenenin eti biraz sertti ve tadını çok beğenmedim. Son derece doyurucuydu. Tavsiye ederim. Kişi başı salata dana lokum spagetti içecekler kuzu kafes ve tereyağlı ferfene 125-130 tl gibi bir rakama geldi. Bu rakamda steakhouse için son derece uygun.
5
I.... I....
İki kişi tulum peynirli salata (26 TL), az-orta pişmiş kuzu kafes (165 TL) ve Dallas steak (85 TL) söyledik. Dallas'ın aroması harikaydı. Kuzu çok yumuşak ve suluydu. Yemeğin yanında çeşitli mezeler ikram edildi. Çalışanlar çok ilgiliydi. Yemekten sonra havuç dilimi (18 TL) ısmarladık. Maalesef katmerleri bitmişti. Çay ve kahve ikram ettiler. Su (7 TL) ikram degil ve bitirdiğiniz zaman yeniden dolduruluyorlar. Toplam 308 TL hesap geldi ama tatlıyı adisyona 1 adet olarak geçmişler. Özür dilediler ve ikincisini de ödememizi istediler. Toplam tutar 326 TL. Kesinlikle tavsiye ederim. Edit (Kasım 2018) Daha sonra tekrar gittim, daha kalabalıktık. Tavsiyem üzere aynılarını sipariş verdik. Dallas steak yine ilk gittiğim gibiydi, fakat kuzu kafes bu sefer dilimlenmiş şekilde geldi ve maalesef her bir tarafı ızgaranın yüzünü görmüştü. Bu sefer katmeri baştan söyledik ama maalesef beklentilerimi hiç karşılamadı. Daha önce katmer yememiştim o yüzden kıyaslayamam ama havuç dilimi daima on basar.
5
I.... I....
İki kişi tulum peynirli salata (26 TL), az-orta pişmiş kuzu kafes (165 TL) ve Dallas steak (85 TL) söyledik. Dallas'ın aroması harikaydı. Kuzu çok yumuşak ve suluydu. Yemeğin yanında çeşitli mezeler ikram edildi. Çalışanlar çok ilgiliydi. Yemekten sonra havuç dilimi (18 TL) ısmarladık. Maalesef katmerleri bitmişti. Çay ve kahve ikram ettiler. Su (7 TL) ikram degil ve bitirdiğiniz zaman yeniden dolduruluyorlar. Toplam 308 TL hesap geldi ama tatlıyı adisyona 1 adet olarak geçmişler. Özür dilediler ve ikincisini de ödememizi istediler. Toplam tutar 326 TL.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Edit (Kasım 2018)
Daha sonra tekrar gittim, daha kalabalıktık. Tavsiyem üzere aynılarını sipariş verdik. Dallas steak yine ilk gittiğim gibiydi, fakat kuzu kafes bu sefer dilimlenmiş şekilde geldi ve maalesef her bir tarafı ızgaranın yüzünü görmüştü.
Bu sefer katmeri baştan söyledik ama maalesef beklentilerimi hiç karşılamadı. Daha önce katmer yememiştim o yüzden kıyaslayamam ama havuç dilimi daima on basar.
2
Ö.... A...
Eşimle geldik özel bir gün olsun diye. New York steak ve dana küşleme yedik. Bize sormadan açılan su ile birlikte 135 lira hesap geldi.
Etlerin terbiyesi ve kıvamı güzel, lezzetliydi. Ama öyle damak çatlatan bir lezzet beklemeyin. Mezeler lezzetli bu arada
Porsiyonlar çok küçüktü kesinlikle doyurucu değil aç giderseniz doymadan kalkarsınız.
Mekân güzel garsonlarla ilgili bir sorun yoktu karşılama Güler yüzlü ve ilgiliydi
Paranızın karşılığını aldığımızı söyleyemem. Fiyatına oranla porsiyonlar küçük
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım