Yükleniyor...
3.6 Puan
17 Yorum

Starbucks

Kızılay AVM, Giriş Kat, Kızılay Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No 2, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 4170226
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (17)
3
Z.... Z....
Çok kalabalık ve sıkışık bir yer. Açık alanda oturmak için birilerinden masa sandalye isteyerek kendinize oturacak yer oluşturmanız gerekmekte :)
4
M.. M..
Her daim kalabalık, masalar çok yakın birbirine. Kafa dinlemek isteyen gelmesin buraya yani. Meydan manzarası mevcut arzu ederseniz. Servisi hızlı buldum ben.
5
Z..... Z.....
Bir Starbucks'un açılabileceği en iyi yerdir Kızılay AVM. Gel gör ki yine oturacak yer azlığı var. Bu şubede dışarı, içeriden daha fazla yer kaplamaktadır.
5
D.... E...
Tam meydana bakan güzel bir şube. Çok kalabalıktı ama servis çok hızlı. İstanbul’un neredeyse 3 katı hız diyebilirim. Yılbaşı haftasında, bitmeden Christmas Blend yakalamak da güzeldi.
5
Z..... B.....
Klasik starbucks Kızılay avm giriş de ama müthiş kalabalık oturup biraz dinlenebilmek bi kahve içebilmek zor şansa yani alanı biraz daha genişletip müşteriler için oturabilecek yer yapsalar iyi olur
4
S.... B..........
harika bi yer ama korkunç derecede kalabalık gerçekten ve çalışanlar biraz "niye geldiniz" der givi bakıyo resmen amdjskdjskd favorim ice mochaa ❣❣❣❣
3
M.... M....
Korkunç derece kalabalık, insanın çığlık atası geliyor! İçeri kısım çok dar, anca dışarıda yer bulabilirseniz rahat edebilirsiniz. Kahvesi idare eder, ama kesinlikle o kalabalığı çekmeye değmez.
4
U.... K.......
Starbucks kalitesi tartışılmaz , her yerde aynı kaliteye sahip bir mekan, taktire şahan ... ha gelmişken tek shotluk karamel şuruplu iced latte içmeyi unutmayın ;)
4
U.... K.......
Starbucks kalitesi tartışılmaz , her yerde aynı kaliteye sahip bir mekan, taktire şahan ... ha gelmişken tek shotluk karamel şuruplu iced latte içmeyi unutmayın ;)
4
E.. A......
Karamel şruplu İced Latte favorimdir
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım