Yükleniyor...
4.0 Puan
27 Yorum

Pizzacı Altan

Kavaklıdere Mahallesi, Kennedy Caddesi, No 33/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0312 4175106
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (27)
1
D... F...
yediğim en kötü pizzalardan biriydi. malzemeler kalitesiz, hamur lezzetsiz ve sert resmen ağızda düğümleniyor. mahalle pizzacıları daha iyi yapıyor buradan.
5
Y.... Ç..
Karışık pastırmalı en beğendiklerimdendir. Çalışanların sıcak tavırları ise mekânı daha benimsetiyor. Pizza bitince çay yahut kahve hangisini dilerseniz için ama kekinizi istemeyi asla unutmayın.
2
O.... O....
İkrâmları ve güleryüzlü personeli en büyük artıları olsa da mekânın izbeliğini ve pizzaların tadını telafi edebilecek kadar değil. Bu fiyata çok daha iyi bir restoranda leziz bir pizza yenebilir. Ayrıca bana pek temiz göründüğünü söyleyemem.
5
S.... A...
Pizzanın hamuru oldukça ince ve lezzetli. Fiyatları uygun ve pizzadan sonra kahve çikolata ve kurabiye ikram ediyorlar. Çalışanlar çok gület yüzlü
5
E......... E.........
Pizzacı Altan adı değişmiş durumda. Sanırım ortaklar arasında çıkan sıkıntıdan ötürü. İpince hamuru ile müthiş pizza deneyimi. Patlıcan çok sevmeme rağmen denemiştik. Müthişti idi kavurmalı da başarılı idi gidin yiyin!
4
K.... K....
Tunalı caddesi ile John F. Kennedy caddesi kesişimine yakın yerde bulunan, kendi halinde mütevazi pizzacı. Mekan çok küçük. Mekanın iç kısmında 4, dışarıda ise 3 masa bulunuyor. Yalnız yaz mevsiminde içeride oturmak güç. Kışın ise dışarıda oturmak zordur diye tahmin ediyorum. Özellikle kalabalık gruplar için oturma yeri sıkıntısı mevcut. En fazla 3-4 kişi gidilebilir. Öncelikle servis biraz yavaş. Pizzaların gelmesi mekanın doluluğuna göre 20 dakikayı bulabiliyor. Pizzaların farklı zamanda gelmesi olumsuz bir özellik. Pizzam geldiğinde, arkadaşın pizzası bitiyordu. Pizzaları aynı zamanda servis etmeye dikkat etmeliler.  Karışık pizza siparişi (17 TL) verdik. Fiyatlar uygun. Pizzalar ince hamuruyla, malzemesiyle, tadıyla geçer not aldı masadan. Özellikle pizza yedikten sonra oluşan “ acaba çok mu yedim hissi ve şişkinlik” burada yediğiniz pizzalarda oluşmuyor. Kararında doyuyorsunuz. Tabi bunda pizzaların ince hamurlu olmasının da rolü var. Yalnız pizzalar standart boyda (30 cm) olduğu için, çok aç birini tek pizza doyurmayabilir. Bu bakımdan pizzalara boy seçeneği getirilebilir. Bir başka olumsuzluk ise ketçap-mayonezin “calve” marka olması. Heinz, hellmann gibi daha kaliteli ketçap-mayonez-sos markaları tercih edilebilir. Pizza sonrası oluşan tatlı ihtiyacını ise çay-kurabiye-karamelli çikolata topları ikramı ile karşılıyorsunuz. Ayrıca bir tatlı seçeneği yok. Mekanda ayrıca baget ekmek sandviçler (baget ekmeği kendileri yapıyorlarmış), ayvalık tostu, gözleme, patates kızartması bulunuyor. Son olarak başka yerde şubesi yokmuş. İsim hakkını almadıkları için bazı yerlerde pizzacı altan adını kullanarak pizzacıların açıldığını belirttiler.
3
K.... K....
Tunalı caddesi ile John F. Kennedy caddesi kesişimine yakın yerde bulunan, kendi halinde mütevazi pizzacı. Mekan çok küçük. Mekanın iç kısmında 4, dışarıda ise 3 masa bulunuyor. Yalnız yaz mevsiminde içeride oturmak güç. Kışın ise dışarıda oturmak zordur diye tahmin ediyorum. Özellikle kalabalık gruplar için oturma yeri sıkıntısı mevcut. En fazla 3-4 kişi gidilebilir. Öncelikle servis biraz yavaş. Pizzaların gelmesi mekanın doluluğuna göre 20 dakikayı bulabiliyor. Pizzaların farklı zamanda gelmesi olumsuz bir özellik. Pizzam geldiğinde, arkadaşın pizzası bitiyordu. Pizzaları aynı zamanda servis etmeye dikkat etmeliler. 

Karışık pizza siparişi (17 TL) verdik. Fiyatlar uygun. Pizzalar ince hamuruyla, malzemesiyle, tadıyla geçer not aldı masadan. Özellikle pizza yedikten sonra oluşan “ acaba çok mu yedim hissi ve şişkinlik” burada yediğiniz pizzalarda oluşmuyor. Kararında doyuyorsunuz. Tabi bunda pizzaların ince hamurlu olmasının da rolü var. Yalnız pizzalar standart boyda (30 cm) olduğu için, çok aç birini tek pizza doyurmayabilir. Bu bakımdan pizzalara boy seçeneği getirilebilir. Bir başka olumsuzluk ise ketçap-mayonezin “calve” marka olması. Heinz, hellmann gibi daha kaliteli ketçap-mayonez-sos markaları tercih edilebilir. Pizza sonrası oluşan tatlı ihtiyacını ise çay-kurabiye-karamelli çikolata topları ikramı ile karşılıyorsunuz. Ayrıca bir tatlı seçeneği yok. Mekanda ayrıca baget ekmek sandviçler (baget ekmeği kendileri yapıyorlarmış), ayvalık tostu, gözleme, patates kızartması bulunuyor.

Son olarak başka yerde şubesi yokmuş. İsim hakkını almadıkları için bazı yerlerde pizzacı altan adını kullanarak pizzacıların açıldığını belirttiler.
5
S.... E..
Pizzaları çok güzeldi, servis çok hızlı ve kurabiye ikramı (sıcak geldi) çok güzeldi :) mütevazı ve samimi bir mekan. Tavsiye ederim..... :)
3
O... Y.....
Pizzaları güzel olabilir. Ama tam 1 saat bekledik. Üstelik beklememize değmedi bile, öncelikle internet sitesi üzerinden verilen siparişleri yolluyorlar, siz daha önce gelmiş olsanız da fark etmiyor. O yüzden tavsiye etmiyorum.
4
N.... N....
Güncelleme: ODTÜ şubesi de güzel, calzone yedim, beğendim. Yer bulmak zor oluyor biraz.
Çok iyi, hem de fiyatları uygun. Tavuklu ve patlıcanlı pizzalarını denedim, ikisini de beğendim. Azıcık da malzeme takviyesiyle Ankara'nın en iyisi olur.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım