Yükleniyor...
3.0 Puan
14 Yorum

Kuğulu Park Restaurant Cafe

Kuğulu Park İçi, Kavaklıdere Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No 241/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kebap, Pide, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0312 4687850
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
Yorumlar (14)
1
K....... K.......
Bu kadar güzel konumu nasıl mahvedebilirsiniz diye sorsalar, gidip sahiplerinden yardım isterdim. Çünkü yıllardır süregelen bir başarı mevcut: FACİA. İğrenç ötesi dekorasyonu ve menüsüyle 0’ı hakediyorlar. Kuşbaşı lahmacun fikri aslında oldukça başarılı ancak uygulama vasat altı.
1
S........ K...
Böyle güzel bir ortamda bu kebap ağırlıklı mekan hiç olmamış. Personel kalabalığa yetersiz kaldığı için ilgisizler daha doğrusu yetişemiyorlar. İki frozen bir soğuk kahve söyledik rezalet. Frozen.a mevye şurubu koymuşlar içinde meyve yok!
4
B.... B....
Mekandan ziyade adını aldığı "Kuğulu Park"tan bahsetmek gerekir önce. Çünkü, insanlar özellikle son yıllarda sırf bu amaçla yani Kuğulu Park'ı görmek ve seyretmek için geliyorlar bu parka. Park Ankara'nın Çankaya İlçesinde ve Kavaklıdere bölgesinde yeşillikler ve  tarihi ağaçların gölgesinde havuzlu ve de kuğulu bir park. Güvercinlerini de yazmazsam alınırlar kesin. Sözün özü, Ankara'nın ilk akla gelen bölgesi, bu kadar güzellikte kanımca tek olduğunu düşündüğüm özel bir yer.  Çocukların oyun alanı. Yaşlıların dinlendiği gençlerin buluştuğu güzelliklerin sergilendiği, duygu ve düşüncelerin rahatlıkla ifade edilebildiği bir Ankara parkı.  Parka gitmemiş, parkı görmemiş ve kuğuların, güvercinlerin fotoğraflarını çekmemiş, bu güzelliği arkanıza alıp tek başınıza veya sevdiklerinizle bir özçekim yapmamışsanız, bir şeyler eksik kalmıştır, İnanın. Gelelim mekana, Mekanın ilk halinde salonun ortasında bulunan piyanodan, tüm ortama yayılan melodinin ihtişamı ve güzelliğinde çayınızı kahvenizi yudumlarken çok leziz pastalar ve kekler bu güzelliğe eşlik ederdi. Çok şirin bir ambiyansa sahipti ve özel bir mekandı. Şimdilerde kebap ağırlıklı bir işletme olan mekanın yapılan eklentilerle eski tadından ve güzelliğinden çok uzak olduğunu söylemeye tabi ki gerek yok. Ancak içerisinde bulunduğu park için ve sadece çay içmek için gidilesi ve gelinesi bir yer. Ne yemekleri özel, ne servis ideal kalitede. Sadece balkonunda yer bulursanız oturun, çayınızı kahvenizi söyleyin ve Ankara'yı içinize çekin. Başka hiç bir şeye gerek yok. Ben öyle yapıyorum. Kuğulu...
1
C.. C..
Bu kadar abartılmasının sebebi ne çözemedim. Bence aşırı balon bir mekan. Yorumlarda çok methedildiği için dondurmalı irmik helvası denedik. Sunum farklılığı haricinde bir özelliğini göremedim tad olarak herhangi bir evde yapılan irmik helvasından farkı yoktu. Tamamen yanında bulunan park sayesinde ünlenmiş içi boş balon bir mekan tavsiye etmem.
4
G..... G.....
Bulunduğu yer o kadar hoş ki kuğuluya açılan balkon görünümünde. Ancak mekanın dizaynı çok kötü. Yer avantajından dolayı içeriyi önemsememişler. Masaların dipdibe olmamasını artı olarak değerlendirebilirim. Oldukça da büyük bir mekan. Yemeklere gelince fena sayılmaz. Bayıla bayıla yemiyorsunuz ancak tabaklarınız dolu ve sıcak geliyor. servis oldukça seri. Salata,ezme,patlıcan ve lavaş ikram olarak geliyor. Fiyatlara gelince aspava seviyesinde. Ortalama bir yemek ancak harika ve huzurlu bir manzara isterseniz uğrayın derim.
3
G..... G.....
Bulunduğu yer o kadar hoş ki kuğuluya açılan balkon görünümünde. Ancak mekanın dizaynı çok kötü. Yer avantajından dolayı içeriyi önemsememişler. Masaların dipdibe olmamasını artı olarak değerlendirebilirim. Oldukça da büyük bir mekan.
Yemeklere gelince fena sayılmaz. Bayıla bayıla yemiyorsunuz ancak tabaklarınız dolu ve sıcak geliyor. servis oldukça seri. Salata,ezme,patlıcan ve lavaş ikram olarak geliyor. Fiyatlara gelince aspava seviyesinde. Ortalama bir yemek ancak harika ve huzurlu bir manzara isterseniz uğrayın derim.
5
E... U....
Park yaz aylarında o kadar cıvıl cıvıl ki Kuğularla birlikte salınasınız geliyor. Yemekleriyle de oldukça başarılı. Fiyatlar ortalama düzeyde. Duvarlarda Ulu Önder Atatürk'ün fotoğrafları size eşlik ediyor. Güzel bir servis var. İçeride yemek yedikten sonra bahçesinde kahve keyfi yapabilirsiniz.
4
Y.... Z...
mekan salaşüstü vasat özelliklere sahip, acıkınca atıştırmalık düşünülerek gidilebilecek bir yer, mekanın mazisinin çok eski olması nedeniyle nostaljik çagırışımlarından dolayı tercih edilebilir, mezeler ve etler vasat, hizmet mekana uygundur.
1
N........ A.....
Bri buraya sezar salata yapmayı öğretmeli ! Sezarın sezarlıktan haberi yok ! Bunu isteyen biri Sezarın nasıl olduğunu bilir! Yapmayi bilmiyorsanız ya yapmayın yada öğrenin çünkü gerçekten çok komik! Göbek salatanin mayoneze bulanıp üstüne tavuk konulmasına sezar salata denmiyor! Kruton ekmek ne ondanda bi habersiniz! bu salatayı görünce şefi çok merak ettim doğrusu !!
3
J... Y.
Bir atıştırmalık bişeyler yiyelim diye gidip masayı donattığımız mekan
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım