Yükleniyor...
3.3 Puan
7 Yorum

Cafe Bien

Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Sokak, No 80/16, Çankaya, Ankara
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0312 4688578
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Gece hayatı
  • Atıştırmalıklar
  • Klimalı
  • Fullbar
Yorumlar (7)
3
M.... I...
İsminde geçen cafe sizi yanıltmasın çünkü buranın cafe olmakla pek alakası yok gibi. Sarmaşıklarla kaplı kapısı ve duvarlarından dolayı dışarıdan pek anlaşılmaması mekan için dezavantaj gibi gözükse de içeri girdiğinizde sokakla iletişiminizi tamamen koparması sizin için bir avantaj sağlıyor. Bildiğim kadarıyla hemen hemen her akşam saat 8-9'dan sonra canlı müzik oluyor. Ses sistemi gerçekten çok kötü o yüzden küçücük masalarda bile sohbet etmek oldukça güçleşiyor. Bu da oldukça rahatsız edici bir durum. Bu sebeple küçük olmasına rağmen bahçe kısmında oturmanızı tavsiye ederim. Fiyatları benzer mekanlara göre bir tık daha uygun. Eğer sohbet etmeyip sadece şarabımı içip müzik dinlemek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.
3
J..... B.
Bardan birşeyler almak isterseniz halk ekmek kuyruğu gibi elinizde para ile bekleyebilirsiniz. Bi saatten sonra o civarda alternatif 30 yaş civarına hizmet verecek mekan olmamasının ekmeğini senelerdir yiyen lümpen mekan. Bundan istifade edip gece girişi paralı yapmaları da şark kurnazlığı.
3
C.. &...
Aslında isimleri yüzünden puan kıracağımı belirterek başlıyorum. Çünkü burası kafe değil bana göre. Gayet güzel ve eğlenceli bir pub havası var. Özellikle Cumartesi günleri eğlenceli ve kaliteli oluyor. Bahçesi minik ama tıklım tıklım bir ortamdan hoşlanıyorsanız tercih edilebilir. Şarap menüleri güzel. Cumartesi için Bomonti'den sıkılıp uzaklaşmak istemiyorsanız tercih edebilirsiniz fiyatlar da normal seviyelerde.
3
C.... M....
Orta yaşa hitap eden bir yer. Sıcak şarabını denemelisiniz. Müzikleri kaliteli. Bestekarda lternatif bir yer. Belli bir saatten sonra mekandaki kalabalık artıyor.
5
O.. E..
kaç sene oldu emin değilim ama bi 18 senesi var sanırım. 18 senedir müdavimlik seven kafaların vazgeçilmez mekanı. jenerasyonlar değişse de müdavim üretmeye devam ediyor. Kalabalık olmadığı zaman Arif'in mojitosu iyidir. Kalabalıksa bira ile yürüyün. Yemek yiyorsanız da şarap alternatifleri çoktur. Müziği kalitelidir. Mekanın insan portresine ters düşenler artarsa müzik kasıtlı olarak kasvetli bir hal alır, aldanmayın, beklerseniz düzelir. Yemek menüsü dardır ama lezzetlidir. Sıradan ve salaş görünmesi insanlara rahatlık vermek içindir, yoksa özenli bir işletmedir. Aidiyet duygusunu sevenlere tavsiye ederim 3. gidişinizde kanınıza işler. Kurtulmak için İstanbul'a taşınmam gerekti.
3
L..... C.......
Cafe Bien - 10 yildir degismeyen çizgi - kalabalik, benzerlerine göre yüksek fiyatlar,bir tanidiga rastlama olasiligi, yüksek ses. Kusurlari olsa da Ankaralilar'in vazgeçemedigi bir mekan.
3
T.... M....
Çok kalabalik... - Birçok insanin bulusma noktasi ve gece belli bir saatten sonra gidilecek yerler arasinda ilk akla gelen..çok kalabalik, oturmak çok zor o sebeple de sadece içki içebilirsiniz. Iç kisimda müzik çok yüksek, konusmak ve duymak için çok zorlanabilirsiniz..Özellikle 11:30 -01:00 arasinda kalabaligin maksimum oldugu zaman, dis mekaninda yer bulabilirseniz tavsiye edilebilir..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım