Yükleniyor...
3.5 Puan
4 Yorum

Home Kitchen

İlkbahar Mahallesi, Galip Erdem Caddesi, Sinpaş Altınoran, Kat 2, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0312 4920800
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (4)
1
A....... A.......
Hiç begenmedim. Arkadaş grubuyla gittik. Menüdeki yemeklerin yarısı yok ve sahibi sürekli kendi tavaiyelerini sokuşturmaya çalışıyor.Tatlı sparişi vermesende sen kötüsün atnı şey içecek içinde geçerli. Taze olan hiçbişey yok.Fiyatını hak edende hiçbişey yok.
3
M... T.
Mekana çarşı içinden giriliyor, karşılama, yer gösterme, iletişim kurma iyi. Önceden mobil applikasyon'dan rezervasyon yapmıştım. Ancak uygulamadan emin olamadığım için telefonla da teyit ettim. Masa düzeni, suların cam şişelerde sunulması, mönü'nün sunulması, yemek seçimi hakkında sorulduğunda açıklama yapılması iyi. Izgara köfte tabağı ve öncesinde ara sıcak olarak ciğer tava sipariş ettik. Ekmekler taze ve uygun görünümlüydü. Ciğer tava ısısı uygun ve iyi pişirilmişti. Yanındaki garnitürler iyiydi. Izgara köftesi ise görünüş, lezzet, sunum, garnitür ve yancılar iyiydi. Servis zamanlıca ve rahatsız etmeden yapıldı. Yemek sonrası kahve servisi ve lezzeti iyiydi. Oturduğumuz yerden vadinin bir kısmı görülüyordu ancak mekanın içi iyi tasarımlanmış ve ferah döşenmişti. Hesap isteme, ödeme ve uğurlama gayet iyiydi. ( Karşılayan personel her ne kadar çıkışta yerinden kalkmadan selam bile vermese de). Mekandan, yemeklerinden, sunumdan ve servisten memnun kaldım tekrar uğrayacağım. Tavsiye ederim.
5
Y Y
Mekan cok guzel dekore edilmis... Yemekler ve sunum cok basarili... mutlaka deneyiniz. Kuzu yemekleri muhtesem.. et bicagi gorunce dagiliyor.
5
Y Y
Mekan cok guzel dekore edilmis... Yemekler ve sunum cok basarili... mutlaka deneyiniz.

Kuzu yemekleri muhtesem.. et bicagi gorunce dagiliyor.

Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım