Yükleniyor...
3.5 Puan
35 Yorum

Beyran Entep Sofrası

Hilal Mahallesi, Rabindranath Tagore Caddesi, No 58/2, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Izgara, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 4391020
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (35)
1
E... Y...........
Gittiğimizde tek masaydık yine de deneyelim dedik içerde ağır bir çiğ et kokusu vardı. Beyran istedik. Öncesinde gelen meze leşti. Kararmıştı. İki tane söylediğimiz beyranı derhal teke düşürdük. Beyranda da çiğ et kokusu vardı. İki kaşık sonra bıraktık ve hesap istedik, özür dilemek yerine hesabı da yüzsüz gibi aldılar. Ne kalite ne lezzet ne hizmet. Yazıklar olsun.
5
D.... C....
5
D.... C....
1
M...... M......
Bomboş olan mekanda ilgi alaka vasatın çok altında. Zorda kaldıysanız gidebilirsiniz. Ama önermiyorum. 1 puanı da lahmacuna verdim. Ama lahmacun içinde gelinmez. Aynı lahmacunu yapan çok daha iyi mekanlar bulunuyor.
4
D.... O...........
Beyran ve Söğürmeli Lahmacun kesinlikle denenmeli. Katmer ine bir türlü gelemedik, ustaları olmadığı için. Yemeklerin Tadı ve fiyatları gayet iyi. İkramlar güzel. Yolunuz düşerse değil, yolunuzu buraya çevirerek gidiniz, ziyafet çekiniz...
5
M... P.......
Oldukça güzel katmer ve şöbiyeti muhteşem. Kesinlikle herkese öneririm. Antep sofrası tercih etmek isteyenler için bir numaralı tercih olabilecek bir yer.
5
U... U...
Beyran Entep Sofrası’nın Ankara’da hizmet veriyor olması bence güzel bir nimet. Yuvalama, beyran , lahmacun ve diğer lezzetlerin gidip denenmesi ve daha çok yayılması gerekiyor. Beyran, acı-sarımsak-pirinç-et ve etsuyunun bileşimi olarak döküm pirinç bir kapta sıcak servis ediliyor. Yuvalamayı Antep’te denemiştim. Burada denemesem bile yinede şans verilecek bir yemek ve herkesin tatması gerekiyor. Lahmacun gerçekten normal lahmacunlardan farklı ve enine uzun. Fiyat-kalite bazında her halükarda çok üstte Ankara’nın yemek profiline ve rutinine bakıldığında. Rutini bozup buraya gelinerek güzel bir tecrübe edinebilirsiniz.
5
U... U...
Beyran Entep Sofrası’nın Ankara’da hizmet veriyor olması bence güzel bir nimet. Yuvalama, beyran , lahmacun ve diğer lezzetlerin gidip denenmesi ve daha çok yayılması gerekiyor.
Beyran, acı-sarımsak-pirinç-et ve etsuyunun bileşimi olarak döküm pirinç bir kapta sıcak servis ediliyor. Yuvalamayı Antep’te denemiştim. Burada denemesem bile yinede şans verilecek bir yemek ve herkesin tatması gerekiyor. Lahmacun gerçekten normal lahmacunlardan farklı ve enine uzun. Fiyat-kalite bazında her halükarda çok üstte Ankara’nın yemek profiline ve rutinine bakıldığında. Rutini bozup buraya gelinerek güzel bir tecrübe edinebilirsiniz.
3
C.... C.....
Beyran, frig pilavı, katmer hepsinden denedik.lezzetler ve sunum oldukça iyiydi.Etlerin lezzeti de ortalamanin uzerinde, ama mukemmel diyemem.ilgi alaka da düzeyli idi.Ancak mekan küçük ve boğucu biraz. çocuk alanı falan da yok.arabayi kapının önüne park ediyorsunuz.fiyatlar da biraz tuzlu.bu mutfağı denemeyenlere tavsiye ederim.tekrar gelinir mi, gelinir valla.
3
T.......... T..........
Mekan olarak küçük ama çok hoş bi yer. Beyranı tabi bi Antep’te yediğiniz kadar değil ama sacda yediğimiz bi kebap vardı ismini hatırlamıyorum, enfesti.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım