Yükleniyor...
4.1 Puan
19 Yorum

Çankaya Lokantası

Güzeltepe Mahallesi, Hoşdere Caddesi, No 228, Çankaya, Ankara
Kategoriler Lokantalar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Telefon 0312 4382496
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Sodexo
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (19)
4
A......... A.........
Ankara’nın kendine has dönerinin en iyi temsilcilerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Esnaf lokantası özelliği olan ev yemekleri de gayet güzel, ancak fiyat konusunda çok ucuz olduğunu söyleyemem mutlaka özellikle dönerini tatmanızı tavsiye ederim.
4
E... Y.
Öğlen saat 12 ye gelmeden gittim, gayet rahatça oturdum. Hızlıca yemeğim geldi toplamda 1.5 döner yedim. 50 TL civarında bir para ödedim.  Sanırım benim döner anlayışımı Özler çok değiştirdi, çankaya veya mutlu beni çok etkilemedi. Fiyatı da çok uygun değil park yeri çok zor. Bir daha denk gelmezse gideceğimi sanmıyorum. Kötü bir yer de değil.
4
E... Y.
Öğlen saat 12 ye gelmeden gittim, gayet rahatça oturdum. Hızlıca yemeğim geldi toplamda 1.5 döner yedim. 50 TL civarında bir para ödedim. 
Sanırım benim döner anlayışımı Özler çok değiştirdi, çankaya veya mutlu beni çok etkilemedi. Fiyatı da çok uygun değil park yeri çok zor. Bir daha denk gelmezse gideceğimi sanmıyorum. Kötü bir yer de değil.
4
T.... B.....
Mekan küçük, eski ve salaş, e haliyle de ünlü bir lokanta :) Görüntüsü sizi yanıltmasın fiyatlar çok da ucuz değil. Esnaf lokantası görünümünde küçük olması sebebiyle; benim için sorun teşkil etmese de aynı masayı başkalarıyla da paylaşabiliyorsunuz. Dönerini denedim ve lezzetli buldum, kredi kartı geçmiyor tedarikli olmakta fayda var, Tavsiye ederim, yemeklerin lezzeti yerinde...
4
S..... S.....
Bu salaş esnaf lokantası yıllardır lezzetini bozmayan bir yer. Sulu yemekleri ayrı güzel döneri ayrı güzel. Öğlen aşırı kalabalık oturma sistemi tanımadığınız kişilerle aynı masaya sığışama şeklinde. Buranın raconu bu sonra şaşırmayın. Döneri güzel lezzetli daha iyilerini görmüştüm ama bu çevreki en iyi denebilir. Mekanın görüntüsüne bakıp aldanmayın fiyatları biraz yüksek ama temiz ve lezzetli olduğu için normal.
3
Z..... Y.
Döneri çok güzel ancak bir porsiyon et döner ve yarım ekmek et döner aldık. 14+7=21 lira olmasına rağmen 26 lira aldılar. Bu yönden dikkat edilmesini öneririm
5
E.. D....
Fiyat olarak ucuz değil ancak lezzetli. Ortam sıcak çalışanlar çok ilgili, öğle arası yer bulamayabilirsiniz. Yemekleri ve özellikle döneri güzel.
5
C.. T......
Ankara'da yedigim en lezzetli doner, et hayli kaliteli. Mekana asiri talep var, ogle saatlerinde yer bulmak neredeyse imkansiz. Iddia ediyorum; burda yedikten sonra Ankara'da baska yerde doner yiyememe ihtimaliniz var.
5
M...... T........
Kıvamı ve patlıcan lezzeti açısından son zamanlarda yediğim en iyi musakka. Musakka, Murat Belge'nin "Tarih Boyunca Yemek Kültürü" kitabında da belirttiği üzere Arapça'dan geliyor, musaqqa'a yani sulanmış. Ama nasıl olduysa Yunanlılar "moussaka" yemeğini bizden iyi pazarlamış. Tabi moussakadaki dilimlenmiş patates ve beşamel sos ayrıntısını da unutmamak gerek. Tas Kebap sebze takviyeli ve ortalamanın üzerinde. Döneri ise yağsız sevenler için ideal.
4
M...... T........
Kıvamı ve patlıcan lezzeti açısından son zamanlarda yediğim en iyi musakka.

Musakka, Murat Belge'nin "Tarih Boyunca Yemek Kültürü" kitabında da belirttiği üzere Arapça'dan geliyor, musaqqa'a yani sulanmış. Ama nasıl olduysa Yunanlılar "moussaka" yemeğini bizden iyi pazarlamış. Tabi moussakadaki dilimlenmiş patates ve beşamel sos ayrıntısını da unutmamak gerek.

Tas Kebap sebze takviyeli ve ortalamanın üzerinde.
Döneri ise yağsız sevenler için ideal.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım