Yükleniyor
Yükleniyor...
4.1 Puan
20 Yorum

Kalender Zebra

Güvenevler Mahallesi, Cinnah Caddesi, Farabi Sokak, No 32/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze, Ege, Yunan
Ortalama tutar İki kişi için : 560 TL
Telefon 03124661401

Kalender Zebra Neler Sunuyor ?

 • Alkol bulunur.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Canlı müzik
 • Wi-Fi
 • Klimalı
 • Rakı
 • Kapalı alan var.
 • Gece hayatı
 • Fullbar

Kalender Zebra Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 12:00 01:30
Salı 12:00 01:30
Çarşamba 12:00 01:30
Perşembe 12:00 01:30
Cuma 12:00 01:30
Cumartesi 12:00 01:30
Pazar Kapalı Kapalı

Kalender Zebra Yorumları (20)

3

S......... S....

I liked it, I really enjoyed the food there and because the music and atmosphere was really amazing. If you wanna enjoy your night you should try it. The price was also good. Other than that, this is the place to go for the ultimate Turkish experience. Be prepared to dance all night either Turkish style or like me (an idiot.) The live entertainment is by the far top-notch!
5

A..... K........

One of best meyhane there I been. Really good and not annoyed turkish music, big menu, friendly staff, not costly prices and comfortable space. Higly recommended for foreign first-timers in meyhane.
5

A..... K........

One of best meyhane there I been. Really good and not annoyed turkish music, big menu, friendly staff, not costly prices and comfortable space.

Higly recommended for foreign first-timers in meyhane.
3

F..... Y......

Yemeklerde tavuk fena değildi biraz sinir vardı tabi mezeler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim belki fix menu olduğu için böyle olmuştur ama pek iyi değildi onun dışında müzik çok güzel ve eğlenceliydi 70/80lere geri gittik
4

C.. C..

Arkadaşlarla gidip eğlenmek için oldukça uygun. Kuddusi ve Can beyleri dinlemek çok keyifli özellikle onların programının olduğu günlerde gitmenizi tavsiye ederim.İçeride sigara içilmiyor oluşu bir avantaj, mezeler ve genel olarak yemekler ne kötü ne iyi her şey ortalama. Eğlenmek için çok iyi
1

D.... K.

1 hafta öncesinden 03/01 tarihine yaptığımız rezervasyonumuz için 16.00'da arayıp ,bugun hala yılbaşının temizliğini yaptığımız için kapalıyız ,kusura bakmayın dediler .inanılır gibi değil.
5

N.... N....

Çok beğendim. Müzikler çok güzel, canlı müzik boyunca pistten inmedik. Mezeler başarılı ama fiks menü o kadar dolu ki ana yemeğe gelmeden doyuyorsunuz. 90 liranın hakkını fazlasıyla veriyor.
4

B...... Y.......

Benim için en önemlisi, içeride sigara içilmiyor oluşu. Bu sayede rahatlıkla içeride oturabildim. Servis gayet iyi ve mezeler lezzetliydi ama köfte için pek aynı şeyi söyleyemem. 1 puanı içeride çalınan müziğin çok yüksek olmasından kırıyorum. İnsan yanındakiyle sohbet edemiyor neredeyse...
3

S..... S.....

Mezeler güzeldi fakat porsiyonlar çok küçüktü fiks menü aldık istediğimiz rakıyı içemedik sadece efe rakı veriyorlar. Sigara içme alanı dışarıda çok berbat bir alan donduk sigara içerken. Bir daha tercih edeceğim bir mekan değil.
4

C.. &...

Sigara içirmiyorlar ve bu tabi ki saçma. Alkol alan insanların %90'ı sigara ve tütün mamülleri tüketiyor diyerek başka bir yoruma atıfta bulunarak başlayalım. Komşu ile yan yana ama apayrı mekanlar bence. Birisinde daha çok eğlence ve yoğunluk var. Zebra eğlence olarak daha düşük benim görüşüm. Aslında Komşu ve Zebra çoğunlukla kızların kına gecesi mekanı haline gelmiş son 3 yıldır. 2 erkek rakı içmeye gittiğiniz de çoğu zaman saçma dam muhabbeti dönüyor ve ben bunu ayrımcılık olarak görüyorum. Onun dışında menüler ve yemekler kısmen aynı sayılır zaten Komşu ile. Ama Komşu rum meyhanesi olması sebebiyle daha avantajlı ve mezeleri daha lezzetli.  Zebra bana daha soğuk geliyor hep nedense konsept olarak. Yine de Ankara'da seçenek pek yok, o yüzden illa ki güzel puan vereceğim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım