Yükleniyor...
3.5 Puan
93 Yorum

Nusr-Et Steakhouse

Gaziosmanpaşa Mahallesi, Şehit Ömer Haluk Sipahioğlu Sokak, No 8, Çankaya, Ankara
Kategoriler Fine Dining
Mutfaklar Steak
Ortalama tutar İki kişi için : 750.00 TL
Telefon 0312 4262382
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Lüks yemek
  • Dış mekan var.
Yorumlar (93)
5
G.... G....
Ambiyans gerçekten çok iyi. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve başarılı. Tulum peynirli salatasını herkese tavsiye ederim muhteşem. Kuzu New York ve Dana Lokum gayet başarılı, özellikle kuzu severler için Kuzu New York orta pişmiş öneririm. Fiyatları zaten az çok herkes biliyor.
5
G.... G....
Ambiyans gerçekten çok iyi.
Çalışanlar gayet güler yüzlü ve başarılı.
Tulum peynirli salatasını herkese tavsiye ederim muhteşem. Kuzu New York ve Dana Lokum gayet başarılı, özellikle kuzu severler için Kuzu New York orta pişmiş öneririm. Fiyatları zaten az çok herkes biliyor.
5
F..... O....
Etlerin lezzeti ve sunumu mükemmel. Tatlılar da çok lezzetli ve doğal malzemelerle hazırlanmış. Çalışan personel de son derece profesyonel ve güleryüzlü. Yemekten ve hizmetten çok memnun kaldım.
4
B... B...
Buradaki olumsuz yorumlar beni biraz korkutmuştu fakat çok iyi bir karşılama ve servis ile Nusret burger ve lokum burger denedik ikisi de gerçekten çok başarılıydı. Tatlı olarak klasik olan havuç dilimi söyledik. Servis sırasındaki şakalar da çok tatlıydı :) 2 kişi 150₺ bir hesap ödedik. Hizmete ve lezzet kalitesine değer bir miktar oldu.
4
B... B...
Buradaki olumsuz yorumlar beni biraz korkutmuştu fakat çok iyi bir karşılama ve servis ile Nusret burger ve lokum burger denedik ikisi de gerçekten çok başarılıydı. Tatlı olarak klasik olan havuç dilimi söyledik. Servis sırasındaki şakalar da çok tatlıydı :) 2 kişi 150₺ bir hesap ödedik. Hizmete ve lezzet kalitesine değer bir miktar oldu.
4
I.. I..
After visiting nusret branches in dubai , Istanbul and US , we came around this branch in Ankara..
The staff were welcoming and caring, quality of the meats are great ( as we do expect it normally from nusret :)) , the place was vibrant and cutely designed..my only comment would be the smell of the place, the ventilation system could have worked better...overall worth trying :)
5
I.. I..
After visiting nusret branches in dubai , Istanbul and US , we came around this branch in Ankara.. The staff were welcoming and caring, quality of the meats are great ( as we do expect it normally from nusret :)) , the place was vibrant and cutely designed..my only comment would be the smell of the place, the ventilation system could have worked better...overall worth trying :)
1
E............. E.............
akşam saat 19.00 için rezervasyon yaptırıp gittik, bizden sonra gelen herkes masasına oturup yemeğini yemeğe başladı biz 20 dakikaya yakın yer boşalacak diye bekledik,rezervasyonlu olmamıza rağmen. 20 dk sonunda bizden sonra gelenler hala masaya oturmaya devam edip biz ayakta 2 kişi bekliyor olunca artık çıkmak durumunda kaldık. Bir de yemek yemediğimiz yerde 15 tl vale ücreti ödemek durumunda kaldık. Üzülerek Kötü bir deneyim oldu.
5
U.... K..........
Nusr-et special kesinlikle denenmeli. Füme et ve tulum peynirli salata aldık, hepsi başarılıydı. İstanbul’daki mekandan farklı değildi. Üzerine Gaziantep’den gelen havuç dilimli baklava güzel oldu. Fiyatları söylememe gerek yok; her gidişte artıyor.
1
O... A.
Hamburgerlerin eti iyi pişmiş istenmesine rağmen içi kırmızıydı. Ayrıca et soğuktu. Ekmeği de soğuktu ısıttırdık. Ama eti ısıtmamışlardı. İsmine yakıştıramadım. İstanbul şubelerine göre vasatın altında.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım