Yükleniyor...
4.0 Puan
3 Yorum

Koffieboon

Gaziosmanpaşa Mahallesi, Filistin Caddesi, No 8/D, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 4362121
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (3)
3
O... G....
Tatlı bir mekan ancak gaesonunu nedense hiç goremedik aşırı İlgisiz zaten 1 kişi çalışıyor . Sıcak kahvelerinden denedim ama normal bir cafe dekilerden hiç bir farkı yok sadece kahve yapımı üstüne kurulsada değişik bir kahveyle gündeme gelmediği sürece bu normal altı kahve kalitesiyle tutucagini sanmıyorum
5
M...... T........
Dostlarım günaydınnn Pazar yürüyüşü sonrası Filistin Caddesi üzerindeki Koffie Boon'dayım. Koffie Boon iki yıldır hizmet vermekte. Ankara'da iki ve Bodrum Gündoğan'da bir şubesi bulunmakta. Ve 4.şubenin de yolda olduğu duyumunu aldım. Geçenki yazımda Üçüncü dalga kahve akımı, kahvenin artık aşçılık sanatlarına dahil edildiği ve en yüksek seviyede takdir toplamaya başladığı dönem demiştim. Double Espresso yapılırken baristanın yanındaydım. Diğer kahveler bu kadar değil ama özellikle Espressoda saniyeler çok önemlidir ve baristamız da saniyesine göre çalıştı. Koffie Boon, 1882 yılından günümüze bir aile geleneğinin devamı olarak espresso üretiminde dünyada saygın bir yer edinmiş İtalya’nın prestijli kahve markası Caffè Vergnano’yu kullanmakta. Özel demleme usulleri için bir daha geleceğim ama pazar yürüyüşümü iyi bir espresso ile sonlandırdığıma eminim. Koffie Boon'un çalışma saatleri ise 08.00-22.00. Mutlu pazarlar ☕️
4
M...... T........
Dostlarım günaydınnn
Pazar yürüyüşü sonrası Filistin Caddesi üzerindeki Koffie Boon'dayım.
Koffie Boon iki yıldır hizmet vermekte. Ankara'da iki ve Bodrum Gündoğan'da bir şubesi bulunmakta. Ve 4.şubenin de yolda olduğu duyumunu aldım.
Geçenki yazımda Üçüncü dalga kahve akımı, kahvenin artık aşçılık sanatlarına dahil edildiği ve en yüksek seviyede takdir toplamaya başladığı dönem demiştim.
Double Espresso yapılırken baristanın yanındaydım. Diğer kahveler bu kadar değil ama özellikle Espressoda saniyeler çok önemlidir ve baristamız da saniyesine göre çalıştı.
Koffie Boon, 1882 yılından günümüze bir aile geleneğinin devamı olarak espresso üretiminde dünyada saygın bir yer edinmiş İtalya’nın prestijli kahve markası Caffè Vergnano’yu kullanmakta.
Özel demleme usulleri için bir daha geleceğim ama pazar yürüyüşümü iyi bir espresso ile sonlandırdığıma eminim.
Koffie Boon'un çalışma saatleri ise 08.00-22.00.
Mutlu pazarlar ☕️
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım