Yükleniyor...
3.9 Puan
22 Yorum

Günaydın Steakhouse

Gaziosmanpaşa Mahallesi, Arjantin Caddesi, No 18/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Steak
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Telefon 0312 4685353
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
Yorumlar (22)
4
R..... A....
The food was great although it’s very overpriced. I ordered a 4 person platter and it included all types of meat. The service was great and the waiters were very friendly.
4
C..... A.
3 arkadaş yemeğe gittik. Genel anlamda hizmet kalitesi güzel fakat lezzet olarak cok üst düzey değildi kötü de değildi. Denemek için gidilebilir..
4
C..... A.
3 arkadaş yemeğe gittik. Genel anlamda hizmet kalitesi güzel fakat lezzet olarak cok üst düzey değildi kötü de değildi. Denemek için gidilebilir..
3
S...... S......
Mekan gayet güzel. Garsonların ilgisi beklentilerin altında kalabiliyor. Fiyatlar normalin biraz üstünde. İki kişi için 240 tl hesap ödedik, bu da bir porsiyon günaydın lokum, bir porsiyon dallas steak, yeşil salata ve kola içindi. Yemeklerin kalitesine gelecek olursak, medyada ve sosyal medyada yapılan reklamların çok altında kaldığını söyleyebiliriz. Reklam yaptıkları gibi Türkiyenin en iyi etini yiyeceğinizi düşünebilirsiniz ama maalesef kalite reklamların oluşturduğu beklentinin altında ve genel steakhouse kalite standartlarında sayılır hatta bir tık aşağısında kaldığını söyleyebiliriz. Belki de çok fazla beklentiye girmemek gerekiyor.
4
N......... N.........
Etleri gayet lezzetli. Etler kesinlikle kuru değil ve yumuşak. Fiyatları pahalı evet fakat ben verdiğim paranın hakkını aldığımı düşünüyorum. Tek eksi verdiğim nokta tuvalet daha temiz olabilirdi
5
V... N.......
Biri de fiyatlar hakkında birşey yazsın, dişimi kırıcam. Herkes gurme olmuş, hamburger kaç bara olm kaç papel? Şimdi gidip menüyü çekiyorum gençler rahat olun kurtarcam sizi.
5
G.... H.......
Hayatımda yediğim en lezzetli köfteydi
4
K....... K.......
NY Steak, Lokum and Katmer were well done. Pls mention how you like your steak, my personal suggestion is well done. Because steak is more juicy and easy going like that. Price level higher than medium class but lower than Nusret. 150 TL for 2 ( a steak, lokum, wine)
3
F...... M.......
Getirdikleri hamburger'in ekmegi soguk. Yani artik en ucuz hamburger bile sıcak ekmekle servis edilirken burada soguk ekmege malzemeyi doldurup getiriyorlar. Acikcasi burayi begenmedim. Fiyat performans orani düşük. Gereksiz yere pahali. Garsonlar soguk ve suratsiz.
2
F...... M.......
Getirdikleri hamburger'in ekmegi soguk. Yani artik en ucuz hamburger bile sıcak ekmekle servis edilirken burada soguk ekmege malzemeyi doldurup getiriyorlar. Acikcasi burayi begenmedim. Fiyat performans orani düşük. Gereksiz yere pahali.
Garsonlar soguk ve suratsiz.

Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım