Yükleniyor...
2.9 Puan
9 Yorum

Ata Mangal Keyfi

Fakülteler Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, No 49/C, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0312 3622243
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
Yorumlar (9)
3
A..... T
Arkadaslarla iftara gittiğimiz mekan. Yorumlarda köftelerinin çok iyi olduğunu yazmışlardı ama açıkcası çok sıradan buldum Servis yavaştı garsonlar kötü değil Porsiyonlar küçük sayılır Bi daha gidebileceğim bir yer değil Fiyat olarak ortalama bi yer yarım kilo köfte 4 çorba 1 etli ekmek bi de tavuk kanat 120 lira tuttu Ucuz diyemem ama pahalı da sayılmaz
3
A..... T
Arkadaslarla iftara gittiğimiz mekan.
Yorumlarda köftelerinin çok iyi olduğunu yazmışlardı ama açıkcası çok sıradan buldum
Servis yavaştı garsonlar kötü değil
Porsiyonlar küçük sayılır
Bi daha gidebileceğim bir yer değil
Fiyat olarak ortalama bi yer yarım kilo köfte 4 çorba 1 etli ekmek bi de tavuk kanat 120 lira tuttu
Ucuz diyemem ama pahalı da sayılmaz
3
H.... B......
Mekan beklediğimin çok çok altında. Mezede çeşit yok. Beklentilerimi hiç hiç karşılayamadı. İyi olarak et kalitesi ve pişirilişi güzel ancak ne olursa olsun pişmanım gittiğime!
4
E.... A....
Hüseyin abi işi biliyor. Eskiden beri kaliteli her zaman dolu Ve kalabalık bir mekan. Cebeci’de yemek yenilebilecek nadir ve temiz yerlerden bir tanesi. Özelikle köftesi çok lezzetli. Türkiye de et çok pahalı olduğu için onlarda kalite ve ekonomiyi bir Arada götürmeye çalışıyorlar. Fiyatları gayet makul. Öğünleri gayet doyurucu. Hüseyin abinin sohbeti ayrıca çok güzel. En yakın zamanda tekrar uğramak lazım. Son olarak tahinli kabak tatlısını denemeden o masadan kalkmayı düşünmeyin !
2
B.... K.....
Fiyatları uyguna yakın (hafif pahalı kalitesine göre) mezeleri çeşitsiz . Tadı ortalama bir yerden kötü . Servis ve ilgi yetersiz. Semaver Çay geliyor ama o da biraz tatsız ama gidilebilir mi ? ehh başka hiç bir alternatif yoksa.
4
İ...... A......
Ben çoğu kez erkek arkadaşımla gidiyorum hem fiyat açısından hem de lezzet açısından gayet iyi bir mekan garsonları da çok güler yüzlü ve ilgililer. İki kişi ortalama olarak 40-45TL den çıkarsınız.
1
A. A.
Bugün (21 Haziran 2016) akşam saat 19:30'da bu lokantaya yemek yemek için gittim. İftar saat 20:29'da olmasına rağmen iftar gerekçesiyle alamayacaklarını söylediler (iki garson). Böyle saçmalık olmaz! İftara daha tam bir saat varken kabul edilmedim. Ben de başka bir yere gittim yemek yedim. Yemeğim bittiğinde saat 20:00 idi! Dürüst davranmadığını düşündüğüm bu işyerine son uğrayışımdı...
1
T..... K.
İftar için gittik böyle rezil bir mekan yok. Cebecide tek olunca fiyatları abartıp kalitesiz hizmetiyle adamı çıldırtan mekan. 10 tane kuzu şişi atıp gittiler (normalde 5-6 şişlik eti 10 şişe takmışlar) soğuk soğuk yedik. Burada eskiden Tekin Mangal vardı ama şimdi Ata Mangal olmuş. Verilen paraya göre hizmet sıfır kalitede.Uzak durun derim.
5
L..... D..........
Mekanda yemeyip paket yaptırıp evde yemiştim acılı köfteleri çok güzel hiçbir şekilde et kokusu ve çiğ et tadı yok gayet başarılı.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım