Yükleniyor...
3.5 Puan
23 Yorum

Zigana Pide

Emek Mahallesi, Bişkek Caddesi, No 34/A , Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0312 2126106
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (23)
5
U... D....
5
U... D....
3
F.... F....
Geçen hafta 3 kişi gittiğimiz mekanda 1 kavurmalı pide, 2 tane de kıymalı pide söyledik. İkram olarak masaya turşu ve az salata geldi. Kavurmalı pidesi lezzetli idi. Ancak, ikramlar yetersizdi. İçecek olarak iki kişi kola sipariş ederken, 1 arkadaşımız soğuk içecek içtiğinde kıymanın ağzında donduğu gerekçesiyle içecek olarak çay istedi. Mekanda çay ikram iken, maalesef ki yemek yanında söylenen çaydan 4 lira ekstra ücret alındı. Lezzetli olmasına rağmen pidelerin fiyatını çok yüksek bulduğum için fiyat/performans açısından, çaydan para aldıkları için de hizmet anlayışı açısından başarısız değerlendiriyorum.
3
F.... F....
Geçen hafta 3 kişi gittiğimiz mekanda 1 kavurmalı pide, 2 tane de kıymalı pide söyledik. İkram olarak masaya turşu ve az salata geldi. Kavurmalı pidesi lezzetli idi. Ancak, ikramlar yetersizdi.


İçecek olarak iki kişi kola sipariş ederken, 1 arkadaşımız soğuk içecek içtiğinde kıymanın ağzında donduğu gerekçesiyle içecek olarak çay istedi. Mekanda çay ikram iken, maalesef ki yemek yanında söylenen çaydan 4 lira ekstra ücret alındı.

Lezzetli olmasına rağmen pidelerin fiyatını çok yüksek bulduğum için fiyat/performans açısından, çaydan para aldıkları için de hizmet anlayışı açısından başarısız değerlendiriyorum.
4
V..... V.....
İnce hamura kavurmalı pidesi oldukça iyi, gayet doyurucu ve uzun süre tok tutuyor. İkram olarak sadece turşu geliyor. Bunu bir tık zenginleştirseler mesela yanına çoban salata koysalar on numara olur. 1 puanı buradan kırıyorum.
1
B.... R......
Karşılama ve iletişim kurmada medeniyetten nasibini almamış çalışanlara sahip mekan.ıslak mendil istediğimizde ıslak mendil serbest düşüşle masaya indi :) çaylar eğer küçük bardakta gelirse ikram, istemediğiniz halde büyük bardakta gelirse adisyona ekliyorlar.biz kavurmalı peynirli pide yedik fiyatı 28tl.doyurucu fakat lezzetli olduğunu söyleyemeyeceğim.ilk kez denedim tekrar gitmeyeceğim.
1
E..... E.....
1 haftalik yag tuz ve ekmek ihtiyacinizi bir ogunde karsilamak istiyorsaniz ancak tavsiye edebilirim, fiyatlar da cabasi. Kesinlikle onermiyorum
1
E..... E.....
1 haftalik yag tuz ve ekmek ihtiyacinizi bir ogunde karsilamak istiyorsaniz ancak tavsiye edebilirim, fiyatlar da cabasi.
Kesinlikle onermiyorum
2
K.......... K..........
Yani tamam lezzetli de vicik vicik yagli sicak pideyi Elle yemesi cok mu cok zor. Bi akim yaratip markalascam diye sacmalamislar cok zorlandim yerken.
5
Y.......................... Y..........................
Net yerleri her zaman severim.. Menüde ne kadar az kalem varsa o kadar iyidir o mekan.. İşte burası da o yerlerden biri. Olay pide hem de karadeniz pidesi.. Çatal-bıçak sormayın, soğurlar sizden.. Alın kavurmalı pideyi iki de yumurta kırdırın, kenarlardan koparıp, batırıp batırıp yiyin.. Tansiyonu olanlar az yesin, tereyağı tuzu bol ama pideler şahane.. Fiyat fazla gelebilir ama malzemesi ve pidenin büyüklüğü dikkate alınırsa bu lezzete değer. Ama gerçekten bu pideler yanına soğan, domates, yeşillik istiyor.. Biz buradan sözleyelim, Zigana'dan duyulsun...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım