Yükleniyor...
4
L..... Ş.....
Açık büfe kahvaltı yok yok. Hizmet gayet iyi. İçerisi biraz dar üst katta oturursanız aşağısı gayet geniş. Büfe yukarda olduğu için fakat in çık yapmak güzel olmuyor. Büfeyi alt kata taşısalar çok daha güzel olabilir. Ama yemekler kahvaltılıklar çok güzel aklınıza gelebilcek herşey var.
Seyir Cafe adlı işletmedeki diğer yorumlar (93)
4
L..... Ş.....
Açık büfe kahvaltı yok yok. Hizmet gayet iyi. İçerisi biraz dar üst katta oturursanız aşağısı gayet geniş. Büfe yukarda olduğu için fakat in çık yapmak güzel olmuyor. Büfeyi alt kata taşısalar çok daha güzel olabilir. Ama yemekler kahvaltılıklar çok ... Devamını oku
4
M....... D...........
Kötü yorumlarını okuyup tereddütle gittiğim mekan. Bence gayet yerindeydi lezzeti ve fiyatları
2
P........ P........
Onceleri cok severdim ama en son kahvaltimda bir sey mideme cok dokundugu icin birkac lokmadan sonrasini yiyemedim. Diger yorumlarda yazilmis ben de katiliyorum garsonlari cok ilgisizdir.
1
B.... Ü.....
Kalitesiz ve kirli. Temiz bir bardak dahi bulamazsınız. Yiyecekler kötü. Kahvaltımızı yapmadan kalktık. Neden bu kadar kalabalık anlamıyorum.
2
E........... E...........
Çok tercih edilen bir mekan olmasına rağmen garsonlar biraz ilgisiz ya da bize öyle denk geldi bilmiyorum. Açık büfe kahvaltı hizmetleri var haftaiçi fiyat uygun ama hafta sonu aynı kahvaltıyı daha yüksek bir fiyattan alırsınız. Kahvaltıdaki çeşitler... Devamını oku
Tümünü gör