Yükleniyor...
2.7 Puan
93 Yorum

Seyir Cafe

Beşevler Mahallesi, Bahriye Üçok Caddesi, No 15/C, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0312 2127400
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
Yorumlar (93)
4
L..... Ş.....
Açık büfe kahvaltı yok yok. Hizmet gayet iyi. İçerisi biraz dar üst katta oturursanız aşağısı gayet geniş. Büfe yukarda olduğu için fakat in çık yapmak güzel olmuyor. Büfeyi alt kata taşısalar çok daha güzel olabilir. Ama yemekler kahvaltılıklar çok güzel aklınıza gelebilcek herşey var.
4
M....... D...........
Kötü yorumlarını okuyup tereddütle gittiğim mekan. Bence gayet yerindeydi lezzeti ve fiyatları
2
P........ P........
Onceleri cok severdim ama en son kahvaltimda bir sey mideme cok dokundugu icin birkac lokmadan sonrasini yiyemedim. Diger yorumlarda yazilmis ben de katiliyorum garsonlari cok ilgisizdir.
1
B.... Ü.....
Kalitesiz ve kirli. Temiz bir bardak dahi bulamazsınız. Yiyecekler kötü. Kahvaltımızı yapmadan kalktık. Neden bu kadar kalabalık anlamıyorum.
2
E........... E...........
Çok tercih edilen bir mekan olmasına rağmen garsonlar biraz ilgisiz ya da bize öyle denk geldi bilmiyorum. Açık büfe kahvaltı hizmetleri var haftaiçi fiyat uygun ama hafta sonu aynı kahvaltıyı daha yüksek bir fiyattan alırsınız. Kahvaltıdaki çeşitler fena değil ama maalesef lezzetsiz tabaklarınızı doldursanızda çoğu kalıyor .☹️
1
A......... Y
Tavsiye etmiyorum.!!!ve bütün olumsuz yorumların artarak devam etmesine rağmen işletmenin bir değişiklik yapmamasını da anlayamıyorum.cok çeşit koymak güzel kahvaltı anlamına gelmiyor maalesef.
2
R....... R.......
Herkesten duyduğum kahvaltısını denemek için gittim, sonuç hüsran. Çeşitli fakat lezzetsiz ürünler, acı ve demi geçmiş çay... Tavsiye etmiyorum.
3
S.... A..
Açık büfesi inanılmaz çeşitli ama kalite yoksunu. Çok yemek istiyorsanız şok başarılı, zevkle yemek istiyorsanız rezalet diyebileceğim bir yer.
4
H.... S............
Buradaki yorumlara şaşırdım. Geniş bir kahvaltı büfesi var ve lezzetsiz bulmadım yediğim hiçbir şeyi. Beklemiş gibi değiller. Tatlı konusunda az seçenek vardı. Çok sık yenileniyor tabaklar. Çayları da güzel. Kompleks şeyler mi bekliyorlar anlamadım.
3
M... B.........
Açık büfe brunch parasına göre güzel tam anlamıyla fiyat performans kahvaltısı. Her şey sürekli yenileniyor, taze. Kötü tarafı portakal suyunun sıkılıp -hazırda dursun diye- bekletilmesi. Bu şekilde portakal sularının vitamini buharlaşıyor :( tatlıları aşırı şekerli şerbet gibi. Fümenin tadını da beğenmedim çok yağlıydı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım