Yükleniyor...
3.8 Puan
33 Yorum

Şanlı Edessa

Emek Mahallesi, Bişkek Caddesi, No 62/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Ramazan
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (33)
1
Y..... Y.....
Özensiz hizmetiyle eski günlerini arattı. Arka masaya verdiği ikramı bizim masamıza da niye getirmedi anlam veremedim. Herhalde canları o an ne istiyorsa ona göre hizmet veriyorlar.
1
Y..... Y.....

Özensiz hizmetiyle eski günlerini arattı. Arka masaya verdiği ikramı bizim masamıza da niye getirmedi anlam veremedim. Herhalde canları o an ne istiyorsa ona göre hizmet veriyorlar.
3
D.... O...........
Öncelikle eskiye göre ikramlar azaltılmış, öğrenci indirimi(%15) kalkmış.Yemek öncesi fix gelen ikramlar çok standart... Biz çok övülen , Lüle Kebabını denedik ekstradan hastası olduğumuz Manisa kebabına da düştük.Kebaplar önümüze düştüğünde gördük ki 2si de aynıymış tek farkları manisa kebabının side dishlere sahip olması ve 2 tl daha ucuz olması. Aynı et ile sunulan Lüle kebabı size "pure" et deneyimi sunuyor.Tadı güzel, ancak yancılar olmadığı için pek doyurucu değil. Manisa kebabı ise Lüle kebabında olan etlerin altına pide ve üstüne güzel bir sos dökülmüş yanında yoğurt ve pilav eşlik etmiş. Tadı güzel ancak orjinal manisakebabı ile kıyas kabul etmiyor.
5
C.... C....
Bir kebapcidan daha farkli olarak ic mekan normal bir restaurant gibiydi, tepenizden tabaklar ucusmuyor garsonlar bagirismiyor. Ikramlarin servis edildigi tabaklar cok zarifti. Adana Basma ve lahmacun yedik, ikisi de gayet lezzetliydi. Personel de kibar ve guleryuzluydu. Pek cok kebapcinin aksine caylari da tazeydi, aci bir tat gelmiyordu. Tekrar gidilir.
5
H....... S..
Tavsiye üzerine gittik ama gördükki eksik bile anlatılmış kaliteli güleryüzlü ekip tertemiz WC lezzetli yemek daha ne olabilir ki denemeyenlere tavsiye
5
I.... I....
Kebabçıda restorant hizmeti alabileceğiniz şık ama ucuz , temiz ve titiz bir yer. Başlangıç ikramları için bile gidilir. Kebapları ve lahmacunu şiddetle tavsiye edilir
5
K..... Y...........
leziz tatlar ve güzel sunumlar için teşekür ederiz güleryüzlü ekibi ile ŞANLI EDESSA AİLESİ MÜKEMELLESİNİZ ankaradaki nerdeyse en mükemmel kebapçı dükkanı
5
D.......... D..........
Çok nezih ve güzel bir yer. Kuzenimle gittiğimizde çok memnun kaldık özellikle adanasını beğendik. Mezeler gayet tatmin edici. Çalışanlar çok kibar. On numero beş yıldız!!!!
5
D.......... D..........
Çok nezih ve güzel bir yer. Kuzenimle gittiğimizde çok memnun kaldık özellikle adanasını beğendik. Mezeler gayet tatmin edici. Çalışanlar çok kibar.
On numero beş yıldız!!!!
5
L............ L............
Ankara da eti hakkıyla yiyebileceğiniz, gözü kapalı tavsiye edilebilecek bir mekan. Lezzet,kalite, ambiyans, hijyen, servis kalitesi hepsi için teşekkürler :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım