Yükleniyor...
3.9 Puan
31 Yorum

Grano Coffee & Sandwiches

Emek Mahallesi, Bişkek Caddesi, 3. Sokak, No 5/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0312 2222207
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Kahvaltı
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (31)
3
Ş.... Ö.....
İlk gittiğimizde 19.30da kapandığı için maalesef oturamadık. İkinci gittiğimizdeyse de saat 16.30da donutlar bitmişti. Kahveler güzel ama soğuktu. Tercih edilebilecek daha kaliteli kahveciler olduğunu düşünüyorum. Onun haricinde oturma alanı, müzikler güzel.
4
K.... S....
Kahveleri fena değil. Tatlıları çok başarılı. Müzikleri ve ortamı güzel. Civardaki coffeeshoplara bakınca en iyilerinden diyebilirim. Kruvasanlarını tavsiye ederim.
2
B..... B.....
2
B..... B.....
3
F....... F.......
Emektekinde donut yedik. Lezzetliydi ama ona donut demezler, alman pastasi belki. Icecekleri verdikleri fincanlar cok kucuk. Caylar posetli oldugundan ayni tadi vermiyor.
4
@.......... @..........
ODTÜ Kampüste de bulunan, iyi kahve yapan mekânlardan. Kampüs içi fiyatlar dışarının düşüğü ve kampüsün ortası seviyesinde. Genel olarak çekirdek kalitesi ve barista seviyesi orta derecede. Tercih edilebilir.
5
K............ K............
Grano kafe kahveleriyle ünlenmiş. Özellikle yumuş yumuş bir Chai tea latte si olduğunu söyleyebilirim. Arkadaşınızla buluştunuz ve çok acıktınız. Bu gibi bir durumda önce yemek yiyip gitmenizi tavsiye ederim. Ama atıştırmalık bir şeyler arıyorsanız sandviçlerini değerlendirebilirsiniz. Sevimli bir yer. Kafeye yakın park edecek yer de bulursanız değmeyin keyfinize.
4
Z. Z.
Aşırı tatlı bir yer. Dışarıda oturup sohbet etmek için çok uygun samimi bir ortam kesinlikle. Fiyatları normal. Kurabiyeleri çok lezzetli ama gereksiz pahalı. Dönüp dolaşıp yine buraya geldiğimiz çok oldu.. Ve çok erken kapanıyor :(
4
Z. Z.
Aşırı tatlı bir yer. Dışarıda oturup sohbet etmek için çok uygun samimi bir ortam kesinlikle. Fiyatları normal. Kurabiyeleri çok lezzetli ama gereksiz pahalı. Dönüp dolaşıp yine buraya geldiğimiz çok oldu..
Ve çok erken kapanıyor :(
4
S....... S.......
Mekân küçük ama çok hoş. Kahveleri lezzetli ve servis gayet nazik ve hızlı yapılıyor. İsteklere cevap vermek için gayret eden servis elemanları var. Sunulan seçenekler de zengin. Keşke kuruvasanlar erkenden bitmemiş olsaydı. Bir de dışarıda oturmak çok güzel ancak yan tarafta kuaförün olması ve kuaförün bazı saç düzleştirme işlemlerini dışarıda yapması veya dip boya yaptıran müşterilerin bekleme zamanını dışarıda geçirmesi, etraftan mangal kokusu gelmesi ambiyansa tuz döktü. Tabii bu mekanın direk eksiği denilemez. Genel olarak gayet hoş düşünülmüş bir mekan Grano.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım