Yükleniyor...
3.7 Puan
9 Yorum

Coffee Project

Emek Mahallesi, Bişkek 8. Cadde, No: 213/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 2120333
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Nakit Ödeme
  • Paket Servisi
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Meşrubat
Yorumlar (9)
3
K.... Y....
Espresso kahvesini denedim, ortalama bir kahve ve ortalama bir mekan, ekstra özelliği kahve makinesinin bulunduğu camekan.
2
K.... S....
dizaynı gayet güzel fakat geri kalanı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. daha kaliteli bir kahve beklentisiyle gelmiştik ama ne kahveyi beğendik ne de ortamı.
4
S... E......
Ankara’da gidilebilecek en iyi kahve mekani diyebilirim. Ozellikle kahveleri ve tad konusunda yonlendirmeleri cok guzel.
5
N...... G.....
Kahveleri güzel. Mekanın ambiyansı ve çikolata dolgulu kurabiyeleri daha da güzel. Çalışanlar son derece nazik ve samimi. Kışın ders aralarımızın yazın ise serin Ankara akşamlarının sakin ve huzurlu mekanı
1
B... C......
Çalışanları nezaketsiz ve günden güne hizmet kalitesi düşüyor. Kısa süre içerisinde hizmet kalitesinde bu kadar değişim yaşamış olmaları çok üzücü. Bir daha gitmeyi düşünmüyorum.
4
O... G.....
Kahveleri lezzetli ve fiyatları standart. Kitap okumak, çalışmak için gayet iyi bir ortam (müzik ve ortam uğultusu eşliğinde çalışmayı sevenlerdenseniz.) Wi-fi hızı fena sayılmaz.
5
S.... S....
Tek kelimeyle şahane. Bir defa ortama bayılıyorsunuz ilk girince. Sonrasında çalışanlar bir kat daha atıyor bu beğeninin üstüne. Bir de o tatlıları, kahveyi falan tadınca insan aşık oluveriyor adeta. Kesinlikle gidilmeli, oturmalı, her bir tatlısından yenilmeli ve kahvelerinin her biri denenmeli.
5
A....... K......
Baristalar dünya tatlısı, mekan çok hoş, kahveleri kaliteli. Ders çalışmak için ideal bir yer. Ankara'da benzerini daha çok görmek istediğim kafelerden.
4
Z. Z.
İçi çok güzel bir mekan ama dışını pek samimi bulmadım çok ortada geldi. Çalışanları iyi davranıyordu kahvesi çok lezzetliydi. Okul çıkışlarında kalabalık oluyor genelde ama arkadaki müzikle güzel uyum sağlayan sessiz sakin bir yer her zaman.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım