Yükleniyor...
2.6 Puan
5 Yorum

Rıhtım

Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya Caddesi, No 21/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0312 4336006
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (5)
3
A....... A.......
lezzeti değişti denilse de bana öyle gelmiyor. hala aynı döneri. sanırım genel olarak yediklerimiz değiştiği için her anlamda eskiye özlem var, bu mekanda bunun kurbanlarından. biraz özenle eski günlerine kavuşabilir.
2
A.... B..
Ankaraya Hatay usulü döneri yayan işletme bugünlerde can çekişiyor. Kesinlikle gidilmemesi gereken salaş bir mekan durumunda şuan. Döneri ortalama lezzette olsa da mekanın bakımsızlığı hat safhada. Kavonazdaki biberler küflenmiş durumdaydı en son. Aynı fiyatta çok daha lezzetli ve kaliteli Hatay usulü yenebilir.
3
F... L.....
Bir İskenderun usulü dönerci.. Önceden tadı efsane idi.. Ankaralılara Ankara döneri dışında başka bir dönerin yedirilen ile ve gibi gösterdi ancak rakipleri de çoğalınca artık önceki tad yok.. İnşallah eski günlerine döner..
1
M..... U........
Hayatımda gördüğüm en rezalet gıda işletmesi.Bir kere döner aldım bir daha da almam çevremdeki herkese de gitmemeleri hakkında uyarıda bulunacağım.Böyle pis hijyen yoksunu ve müşteri memnuniyetsizliğini başka bir yerde görmedim. Çalışan olarak görgü,kültür,saygı görmemiş medeniyet yoksunu cahil mahlukatları toplamışlar.Müşteriye servis berbat. Kısacası kesinlikle gidilmemesi gereken rezalet bir yer. Tüketici haklarına ve gerekli mercilere de gerekli şikayetlerde bulunacağım.
4
S..... B...
Bilmiyorum hatay usulü dönerin aslı nasıldır ama burası çok lezzetli bir şey yapıyor. Çok aç değilseniz aldanıp aynı anda iki tane falan almayın. Sandığınızdan çok da ağır ve bir tanesi sizi çok rahat doyuruyor. Bu kadar işlek bir yerin mekan düzenlemesinin çok çok daha iyi olmasını beklersiniz ama ne yazık ki rıhtımda böyle bir şeyle karşılaşamıyorsunuz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım