Yükleniyor...
2.8 Puan
21 Yorum

Eski Yeni

Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya Caddesi, İnkılap Sokak, No 6, Çankaya, Ankara
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Türk, İtalyan
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0312 4330701
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Gece hayatı
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
  • Klimalı
Yorumlar (21)
1
E... C......
insanları giyimlerine tiplerine göre içeri almayan mekan oldukça cinsiyetçi sakın iki erkek arkadaş gayet iyi niyetle gel şurada iki bira içelim demeyin keza biri önünüze dikilip damsız girilmez diyecektir
4
M... M...
Müzik seçimleri ve sürekli gece boyu aynı şarkıların tekrar edişi rahatsız edici. Alkol fiyatları ortalamaya göre iyi. Çalışanlar ve personeller gayet sıcak kanlı güler yüzlü. Özellikle cumartesi günleri oldukça eğlenceli geçiyor. Damsız almamaları sıkıcı ve gereksiz. Bununda düzeltilmesi gerekiyor. LGBT dostu güzel bir mekan. Herkesin gidip eğlenebileceği bir yer.
2
A....... A.......
bir zamanların hatrına 2 puan verdim. kesinlikle o bir zamanların hatrına diyip de gitmeyin. gelen müşteri kesimi de değişmiş katlanılamaz bir yer olmuş.
3
B...... B....
Sanırım son derece normal bir mekan. Eski yeni çiçek kokteylini çok beğendim. Öyle pek ayırt edici özelliği yok yani normal pub. Arkadaşlarla gidip muhabbet etmelik, fiyatları görece uygun biyer.
5
E.... E......
Her cuma cumartesi gidiyorum ama müzikler tamamen aynı. Farklı bir müzik duymak imkansız. Hatta şöyle ki sakallı olan dj çalıyor yerini sakalsız genç birisine bırakıyor. O da öncekinin ne çaldığından haberi olmadığı için aynı gün aynı müzikleri tekrar çalıyor. Bu kadar müşteri potansiyeli olan bir mekana yakışmıyor bence. Bence dj'lere söyleyin repertuarlarını değiştirsinler artık. Bunun dışında gönül rahatlığıyla gidip bütün bir haftanın yorgunluğunu stresini atabileceğiniz ve her sıkıntınızda yardımcı olan ve güler yüzlü çalışanları barındıran bir mekan.
1
E... E...
İğrenç, leş bi yer. Asla gitmeyin. Tıklım tıklım, kimim eli kimin cebinde belli değil. Eskiden böyle değildi ne olmuş da böyle bozmuş kendini bu mekan anlamadım.
5
E............. E.............
"Bir adam yıllar boyu mekanı ülkelerin, krallıkların, dağların, körfezlerin, gemilerin, adaların, balıkların, odaların, aletlerin, yıldızların, atların ve insanların imgeleriyle doldurdu. Ölümünden az önce çizgilerin sabırlı labirentinin kendi yüzünün izini sürdüğünü kaşfetti." Jorge Luis Borges
1
B...... B......
Alt katına inerek hayatınızın hatasını yapacağınız yer.Berbat,ter,kusmuk ve aşırı hormon kokuyor alt kat. Öyle girişi mirişi hoş da kurtarmaz üzgünüm.Canlı müzik için üst kat belki de bestekara gidip merdivenlerde bile daha sakin vakit geçirilebilir.
2
K...... K......
Buranın dili olsa da konuşsa dediğim yer.. İyi kötü anılarımın geçtiği öğrenciliğimde şimdiki kadar apaçi olmayan yer. Eski 45'lik gecesinde güzel müzikleri ile sizi başka diyarlara götüren yerdi. Mojito'ya hiç alkol koymazlardı ama keyifle içerdik, shot ları sağlamdır ancak şimdi tam bir apaçi mekanı ve ter kokulu kalabalık bir mekan olmuş, daha iyi seçenekler değerlendirilebilir.
3
S... B.....
Eski 45 lik çalan güzel bir mekandı eskiden... öyle güzel parçalar çalardı ki kendini bi masada dans ederken bulurdun ve kimsenin umursamadığı bi olaydı bu... bozulmuş ama... çok üzüldüm...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım