Yükleniyor...
4.7 Puan
12 Yorum

Always Rock Bar

Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya Caddesi, İnkılap Sokak, No 5/11, Çankaya, Ankara
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 05418362226
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Gece hayatı
  • Meşrubat
  • Klimalı
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (12)
5
B...... K......
5
B...... K......
4
E... E...
Neden daha önceden buraya gelmemişim diye düşündüm. Çok güzel, temiz, fiyatları makul mekan. Carlsberg 50lik şişe 16₺. Tuvalet temiz. Sigara dumanı yok denecek kadar az. Garsonlar oldukça alakalı. Daha ne olsun? Kızılay’daki yeni mekanımı buldum, oo mis:)
3
C.... A.....
Öncelikle mekan gayet güzel. Ama iş metal kisvesi altında fazlasıyla ticarete dökülmüş. Fiyatlar cep yakıyor. Yine de denenmeli. Belki yeni metal albümlere yer verirlerse daha iyi olabilir.
5
B..... B.....
Kendi halinde özgün insanların tercih ettiği (kanımca), daha çok müdavimi olunacak mekan. Açıkçası yol üstünde görüpte bugünde burayı deneyelim tarzı bir yer değil. Özellikle üni öğrencilerinin arkadaşlarıyla takılıp 50lik fıçının 12 tl olması da bunu kanıtlar nitelikte.
5
A...... K.........
Mekan güzel, merkezde üst katta, çalışanlar samimi , Mustafa abi olsun diğerleri olsun güzel bi yer, rock müziği dinlemek için ,fiyatlar fena değil.
4
S....... G....
Metal muzik sevenler bu yerden gercekten keyif alacaktir..ickiler ucuz..Genelde 4-5 gibi dolu oluyor..aksamlari biraz daha sakin..garsonlar gayet iyi calisiyor..3.5 hatta 3.7..Ozellikle ''kanka''larinizla gitmek isteyeceginiz mekanlardan..
5
S..... A.......
Keyif barla beraber aynı kitleyi paylaşan Hard Rock ve metal müziğin ankarada ki yegane mekanlarından birisi. Bir zamanlarımızın uğrak yeriydi artık yerimizi gençlere terketsekte 90 ların havası hiçbir yerde oluşmaz artık. Gençlere tavsiye ediyorum.
5
A.... Ç....
Rock bar gibi rock bar. Balkonunda bira içmenin keyfi oldukça güzel. İçerideyse bir dev ekranda efsanevi rock gruplarının kliplerini izleyebiliyorsunuz. Rock müzik seviyorsanız ve Ankara'daysanız kesinlikle uğrayın.
5
S.... K...
Ankara yağmurunu en iyi izleyebileceğiniz yer. Rock müzik sevenlerin mekanı. İçecek çeşidi çok olmasa da bira yeterli zaten. Fiyatlar da uygun.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım