Yükleniyor...
3.1 Puan
20 Yorum

Liva

Çukurambar Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No 3, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (20)
1
I... A...
Cok kotu bir servis anlayislari var.. hic kimse ilgilenmiyor ve hesabin masaya gelmesi yarim saat post makinasini getirmesi 15 dk surdu. İcimiz sisti beklemekten
5
E... E...
1
D........... D...........
Bir kaç şans vererek geç kaldığım bir yorum  lütfen okuyunuz.  Liva Çukurambar; 2018 Kasım ayında ailece doğum günü kutlaması için gittiğimizde pastanın içinden çıkan mumluk annemin boğazına kaçmaktan son anda kurtuldu neredeyse ana haberlere çıkıyorduk. Neyse dedik olabilir insanlık hali. Daha sonra mayıs ayında kendi doğum günümde yine annem ve ben doğum günü pastasından dolayı zehirlendik hastanelik olduk, ki mayıs ayında hava sıcak değildi! Durumu bildirip yine neyse dedik.  Farklı gruplarla farklı dönemlerde tercihim olmadan gitmek durumunda kaldığımız her açık büfesinden de yine benzer durumlarla rahatsızlanarak şikayetlerimizi dile getirdik. Muhtemelen ramazan ayında iftara konulan ürünler sahura kadar orada duruyor sıcakta bozuluyor. Keza pazar brunchları da saatlerce açıkta kalarak hem bozuluyor hem de bir sürü insan yanından geçerken başka bir yiyeceği alırken çeşitli insani şeylerin dökülmelere maruz kalıyor herhangi bir streçleme bulunmuyor. Ayrıca Liva pastaneleri olarak adı geçen bir mekanda açık büfe pastaları 2. kalite tatlı seçenekleri son derece zayıf. Son olarak yılbaşı gecesi gittiğimiz mekanda önceden bizzat gidip masayı işaret edip not aldıkları halde bilinçli olarak yapıldığını düşündüğümüz ayırttığımız masa Erdal Bey tarafından başka bir aileye verilmiş. Böyle özel bir gecede bir masa numarasıyla isim eşleştirmesi doğru yapılamıyorsa mekanın kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Zor zahmet hoşnut olmadığımız bir masaya oturduktan sonra gelen antrikot ise hem buz gibiydi hem de bölünmüyordu. Bir kaç şans verip %90'ında da talihsizlik yaşadıktan sonra liva kendini değiştirmediği sürece ne benim ne ailemin ne de arkadaş çevremizin tercih edeceği mekanlar arasında değil!
1
S.............. S..............
Ankara’nın en kötü kahvaltı yeri, tüm kullanılan ürünler çok kötü, asla gelinmemesi gereken bir yer.
4
Z..... Z.....
3
C.. &...
Fiyat performans olarak başlarsak sınıfta kalır, bunun devamında hizmet güzel, garsonlar nasıl davranacağını biliyor. Çayları güzel değil, fiyatına göre değerlendirme yapılırsa sınıfta kalır. Tatlı seçenekleri iyi ve güzel. Yemek kalitesi belli bir standartta kötü değil ancak fiyatına göre iyi de sayılmaz. Yine de Çukurambar'da gidilecek tek mekan olabilir, o yüzden çok puan kırılamaz.
1
D.......... D..........
Çukurambar Liva da bugün Doğum günü sebebiyle dostlarımıza maalesef yemek verme gafletinde bulunduk. Önümüze brunchtan kalma bayat ekmekler ve aşçının bile tatmadığını düşündüğüm yemekler kondu. Bayat pastayı hatırlamak dahi istemiyorum. Sınıfta kaldın Liva!
3
N.... N....
4 yıldız vermeyi gerçekten çok isterdim, çünkü hafta içi tatlı tatlı Yeni Türkü şarkıları söyleyen iki abimiz ve çok güzel bir bahçe ambiyansı var. Ancak servis biraz aksıyor; yemekler ise fazlasıyla doyurucu ama pahalı. Daha küçük porsiyonlar ve daha makul fiyatlar belirlemek daha iyi bir çözüm olmaz mıydı?
3
M... M...
Açık büfe kahvaltısı tatmin edici. Yalnız özellikle haftasonları çok kalabalık ve yer bulmak sıkıntı olabiliyor. Erken gitmekte fayda var. Bildiğimiz liva.
1
A.... S....
Yılbaşı için hindi söyledik yarım porsiyon 5~6 kişilik olur yanında da 5-6 kişilik 4 çeşit meze dediler tamam dedik eve getirdiler ertesi gün geldi 2 çeşit meze mezelerin toplamı 100gr değil hindi minicik iç pilav 2 kaşık geldi değil 5 2 kişinin doymayacağı yemek getirdiler liva adına yakışmadı adına güvenerek sipariş etmiştik. Yazıklar olsun gerçekten.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım