Yükleniyor...
2.0 Puan
8 Yorum

Mamalos Döner

Cebeci Mahallesi, Evren Sokak, No 35/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 3636674
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (8)
1
E.... A....
Böyle bir yerin nasıl Hale’n ayakta kalmış olduğunu anlayabilmiş değilim! 7 liraya Adana mı olur ? 7 liralık Adana’nın içinde ki et gerçekten et Midir diye düşünüyor insan ! Ben şahsım adına Et’den daha çok fazla katkı maddesi olduğunu düşünüyorum. Zaten adam gibi bir denetim Yok! İnsanımızın canı gibi sağlığı da beş para etmiyor! Adam akıllı bir denetim yapılsa İnan’ın Ankara’da her 5 mekandan 3’ü kapatılır. Artık insan dışarda yemek yemeye bile çekiniyor! Hele açık söylüyorum dışarda bilmediğiniz yerlerden özellikle et ve et ürünü yemekler yemeyin! İnan’ın içinde herşey var!
1
A..... Ö.......
Lahmacun boyu küçük ayricaa heralde bir sonraki Sefere maydonoz cicek acar saolsunlar pisligiyle koydular onumuze rezalet otesi garsonlar iki dk dedi bi lahmacun on saatte geldi ha bide tekrar lahmacula cok küçük o lahmacuna o fiyat rezillik yani
1
A..... Ö.......Lahmacun boyu küçük ayricaa heralde bir sonraki Sefere maydonoz cicek acar saolsunlar pisligiyle koydular onumuze rezalet otesi garsonlar iki dk dedi bi lahmacun on saatte geldi ha bide tekrar lahmacula cok küçük o lahmacuna o fiyat rezillik yani
3
H...... H......
Mekanın konumu çok iyi o nedenle çok fazla sipariş alıyor, döneri başarılı sayılabilir yakmadan kurutmadan servis ediyorlar, lahmacun ise çok yağlı ve yumuşak.
3
F... L.....
İki katlı ama küçük bir yer.. Öğrenci iken severek yerdim ama şimdi nedense o tadı alamıyorum :) gene de çok fena değil tavuk döneriyle, lahmacunuyla, ucuz menüleriyle..
1
H... F.....
Tam anlamıyla REZALET! Bugün tavuk dürüm ve lahmacun paket yaptırdık.Tavuk dürümün içinde patatese benzer lastik gibi bir şey çıktı.O kadar tiksindiriciydi ki kokusu rengi dürümü atmak zorunda kaldık.Lahmacunun yanında verdikleri maydanoza baktım.Ne yazık ki onun temiz olup olmadığına bakmak biraz yedikten sonra aklıma geldi.Maydonozları kaldırdığımda o oraya nasıl girmiş bilmiyorum(?!) sakız gibi daha mide bulandırıcı bir madde vardı.Fotoğraftan siz karar verin ne olduğuna... Paranız ÇÖPE gitsin istemiyorsanız ve özellikle hijyene dikkat ediyorsanız kesinlikle almayın.
3
Y.... C....
Öğrenci yıllarında (lise) pahalı gelen şimdi ise kötü bulduğum bir mekan. Özel bir lezzeti yok. Tek referansı, aldığınız şeylerde ortalama bir kalite bulabileceğinizdir. Çok aç değilseniz kızılay yönüne bir sonraki trafik ışıklarına doğru ilerleyin. :) Afiyet olsun.
3
Y.... C....
Öğrenci yıllarında (lise) pahalı gelen şimdi ise kötü bulduğum bir mekan. Özel bir lezzeti yok. Tek referansı, aldığınız şeylerde ortalama bir kalite bulabileceğinizdir. Çok aç değilseniz kızılay yönüne bir sonraki trafik ışıklarına doğru ilerleyin. :)

Afiyet olsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım