Yükleniyor...
4.6 Puan
9 Yorum

Lipa

Cebeci Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, Kutlugün Sokak, No 86/37, Çankaya, Ankara
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0312 3624041
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (9)
5
K............ K............
Ankara'da harika bir dondurmacı. Dikimevi Metronun çok yakınında olan Lipa zengin dondurma çeşitleriyle göz dolduruyor. Lipa'yı muhakkak denemelisiniz.
5
İ...... K....
Mekanın tek eksiği çok küçük olduğu için oturup yemek için pek uygun değil ama mükemmel dondurmaları var. Dondurma çeşidinin çok olması harika.
5
Y.... T...
Dondurmacı var dondurmacı var. Lipa öyle bir lezzet ki yerken gözlerinizi kapadığınızda kendinizi bir deniz kıyısında temmuz sıcağında buluyorsunuz. Meyvelerin tadı öyle yoğun ve öyle bir malzeme kalitesi var ki sanki külahtaki dondurma değil de meyvenin kendisi. Adamlar neye el atsa en iyisini yapıyor. Kışın bir anda sandviç, sosisli ve ayvalıklar beliriyor içeride ve siz bu sefer de dondurma nöbetini ekmek arası lezzetlere devrediyorsunuz. Kışın lapa lapa kar yağarken külahtaki o kocaman lezzeti tatmadıysanız çok şey kaçırmışsınız. Lipa'da dondurma yemeden ölmeyin.
5
C..... P....
Efsane mükemmel dondurmanın adresi burda yarım saat bıkmadan sıra bekleyip o güzel lezzetlerin tadına bakmışlığım ve doyamadığım tek tat yoğurtlu dondurmasını tavsiye ederim
3
S...... H........
Önceden çok sevmeme rağmen son zamanlarda kendini bozmustur. Kalabalık olması nedeniyle mi artik bilinmez eski tadı alamıyorum .Dün antep fıstığı ve bitter tercih ettim ne bitterde Çikolata tadı ne de öbüründe fıstık tadı vardı .
5
L.... L....
Dondurmasi gercekten cok guzel kucuk olmasi dezavantaj oturacak yeri cok az fistikli ve limonlu dondurma muhtesem dondurmayi alip dikmenden cebeciye yurumek de guzel☺
4
F... L.....
Sütlü tatlılar da olsa ünü dondurmasından geliyor.. Çok iyi bir dondurmacı.. Cebeci'nin öğrenci yeri olması nedeniyle çok pahalı da değil.. Her tür dondurmasını severek yiyorum.
4
Y.... C....
Giriş te marka alıp sonra dondurma alıyorsunuz. Gitmeden kaç top alacağınıza karar verin :) Yeri küçük lezzeti büyük. Ben böyle limonlu dondurma yemedim. Deneyin derim.
5
Ö.... B.........
Yaz aylarının olmazsa olmaz mekanı. Gerçekten bu işi biliyorlar. Özellikle limonlu ve karadutlu dondurmaları denemelisiniz. Bütün ürünler kendi imalatlarıdır. Gönlünüz rahat olsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım