Yükleniyor...
4.7 Puan
6 Yorum

Baklavacı Necip Baba

Cebeci Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, Kutlugün Sokak, No 2/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0312 3194867
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (6)
5
G..... E...
Harikaaaaaaaaaaa bayılıyorum tüm Türkiye'de baklavanın tek adresi mükemmel bayramlarda misafir geldiğinde her ay maaş gününde vazgeçilmez Ankara'da tatlı necip babada yenir ♥️
4
T............ T............
W1959'dan beri süre gelmiş efsanelerinden birisi olan Necip Baba bizi tat olarak yine yanıltmadı.Tamamı Antep ürünlerinden oluşan tereyağı ve bununla özleştirilmiş baklavası, fıstığı ile gün içinde taze olarak tatmanız oldukça mümkün. Diğer bir husus ise yaz aylarında keçi sütünden yapılmış olan enfes dondurmasıdır. Gördüğünüz porsiyon fıstıklı baklavanın fiyatı ise 8 tl. Instagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz instagram: tuzsuzbaharat
4
T............ T............
W1959'dan beri süre gelmiş efsanelerinden birisi olan Necip Baba bizi tat olarak yine yanıltmadı.Tamamı Antep ürünlerinden oluşan tereyağı ve bununla özleştirilmiş baklavası, fıstığı ile gün içinde taze olarak tatmanız oldukça mümkün. Diğer bir husus ise yaz aylarında keçi sütünden yapılmış olan enfes dondurmasıdır. Gördüğünüz porsiyon fıstıklı baklavanın fiyatı ise 8 tl.

Instagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz

instagram: tuzsuzbaharat
5
F... L.....
Cebeci Camii'ne yakın bir noktada hizmet veriyor. Tatlıları çıtır çıtır çok güzel.. Baklava dışında laz böreği de çok güzel.. Dondurması keçi sütünden ve çok başarılı.. Fiyatlar gayet iyi bu lezzete..
5
Y.... T...
Hayır anlamadığım şu; burada yediğim baklava ise daha önce yediklerimiz neydi? Sayelerinde Ankara'nın Gaziantep'e sınırı var ama bunların lezzette sınırı yok. Öyle anlatılabilecek gibi bir şey değil, kilo kilo yesen bir bardak su istemiyor, kamyon kamyon götürürüm diyorsun. Damağa öyle bir yapışıyor ki lezzet insan o tat dağılmasın diye ölüm orucu tutmak istiyor. Tereyağının, fıstığın, doğal kaymağın muhteşem kokusu reseptörlerini eritiyor. Heleee "spesiyal" dedikleri bir çeşit nükleer bombaları var ki ömre bedel. Michelin Yıldızı mı yuttunuz birader?
5
U.... A.....
Özellikle fıstıklı baklavası şahane malzemelerin hepsi antepden getiriliyor,bayram günleri tepsi tepsi sattığını gördüm ,Ankarada yiyebileceğiniz en iyi baklava..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım