Yükleniyor...
4.5 Puan
2 Yorum

Sumak Ev Yemekleri

Birlik Mahallesi, 415. Cadde, No 15/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0312 4950395
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (2)
5
A...... A.............
Birlik Mahallesi'nde, küçük bir restoran.. Biz kalabalık bir grupla öğlen yemeği için gittik.. Zeytinyağlılarına bayıldık. Her gün değişen ev yemekleri var.. Gün boyu ızgara da yapıyorlar.. Izgara köfte, tavuk külbastı 9TL, salata 4 TL, çorbalar 5 TL, Niğde gazozu 2 TL :) Yemekten sonra meyve, çay ve kahve ikram ettiler.. -----03 Jul, 2014----- Birlik Mahallesi'nde, küçük bir restoran.. Biz kalabalik bir grupla öglen yemegi için gittik.. Zeytinyaglilarina bayildik. Her gün degisen ev yemekleri var.. Gün boyu izgara da yapiyorlar.. Izgara köfte, tavuk külbasti 9TL, salata 4 TL, çorbalar 5 TL, Nigde gazozu 2 TL :) Yemekten sonra meyve, çay ve kahve ikram ettiler..
4
A...... A.............
Birlik Mahallesi'nde, küçük bir restoran.. Biz kalabalık bir grupla öğlen yemeği için gittik.. Zeytinyağlılarına bayıldık. Her gün değişen ev yemekleri var.. Gün boyu ızgara da yapıyorlar.. Izgara köfte, tavuk külbastı 9TL, salata 4 TL, çorbalar 5 TL, Niğde gazozu 2 TL :) Yemekten sonra meyve, çay ve kahve ikram ettiler..


-----03 Jul, 2014-----

Birlik Mahallesi'nde, küçük bir restoran.. Biz kalabalik bir grupla öglen yemegi için gittik.. Zeytinyaglilarina bayildik. Her gün degisen ev yemekleri var.. Gün boyu izgara da yapiyorlar.. Izgara köfte, tavuk külbasti 9TL, salata 4 TL, çorbalar 5 TL, Nigde gazozu 2 TL :) Yemekten sonra meyve, çay ve kahve ikram ettiler..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım