Yükleniyor...
4.7 Puan
3 Yorum

Börekchi

365 AVM, Kat Zemin, Birlik Mahallesi, 428. Cadde, No 41, Yıldız, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Börek, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0312 4961245
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
5
T... Ö....
Iyi malzeme, iyi teknik, doğru sunum, adil fiyatlandırma. Trallal laaaa.. işte bunların hepsinin bir araya geldiği yerlerin müdavimi olunur. Hele de sunumu yapan kibar ve güleryüzlü ise gerçekten tadından yenmez o mekan. Burası da öyle benim için. Ne o çiğnemeden yuttuğum sarmalar, ne akşam geç saatlerde lüplettiğim mekikler, ne keçiboynuzu tozu, ne tarhana, ne de gül baklava. Hiç biri üzmedi bugüne kadar. Aksine tattığım her şeyden düzenli olarak tüketmeye başladım. Su böreklerini, artık çok uzakta yaşamama rağmen, otobüsle kargoyla kilometrelerce getirtmem hep bundan. Ankara'dakiler, benim için mantı yersiniz değil mi?
4
E... B......
itibar gördüğü devamlı  kalabalıklığından da beli oluyor. böreklerinden en iyisi Su Böreği . Diğerleri de fena değil. Tatlıları pişman etmez. Çayı da çaya benzer. 365'in yemek katına çıkmadan samimi ve sıcak bir ortamda atıştırmanızı sağlar.
5
T...... K...
En güzel su börekleri burda. Patatesli borek favorim. Mekandaki sicak atmosferde cabasi. Mutlaka denenmeli. Evinize yakn en guzel durak burasi
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım