Yükleniyor...
3.0 Puan
5 Yorum

Avşaroğlu Pide ve Kebap Salonu

Birlik Mahallesi, Şehit Sadık Erişen Sokak, No 5, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
1
G..... G.....
eve döner sipariş verdik, 2saat(mecazi değil baya 120dakika) bekledik sonuç siparişinizi tekrar alalım...ayakta alkışlanacak hareket gerçektende 3eksta telefon açtık... -birinde adresi yanlış söyledi, 3 tekrardan sonra tamam doğru ben yanlış okumuşum dedi arkadaş. -diğerinde şipariş çıkmış ben ne yapayim dedi -ve son telefonda başka bir abimiz siparişinizi almayı unutmuşlar ben tekrar alayim dedi?!? Sonuç kalsın kardeşim dönerin sende...
1
G..... G.....
eve döner sipariş verdik, 2saat(mecazi değil baya 120dakika) bekledik sonuç siparişinizi tekrar alalım...ayakta alkışlanacak hareket gerçektende

3eksta telefon açtık...

-birinde adresi yanlış söyledi, 3 tekrardan sonra tamam doğru ben yanlış okumuşum dedi arkadaş.
-diğerinde şipariş çıkmış ben ne yapayim dedi
-ve son telefonda başka bir abimiz siparişinizi almayı unutmuşlar ben tekrar alayim dedi?!?

Sonuç kalsın kardeşim dönerin sende...
4
E... B......
Bu ikinci yorumum oluyor.  Sebep son yediğim Adana. Bu Adana'sı harbiden güzel. Anlı şanlı mekanlarla kıyaslanacak kadar iyi. Benden hatırlatması.
5
O.... Ş.....
Döner 10 üzerinden 7.5 kuşbaşılı pide 9 puan. Ortalama olarak oldukça iyi sayılır. Diğer pideler ve kebaplar da iyi görünüyor. Fiyat performans olarak da oldukça iyi. Kırkkonaklar için iyi bir alternatif olarak düşünülebilir. Tekrar gider miyim. Evet.
4
E... B......
Mütevazi mekanlarda sürpriz lezzetler aramaya devam. Avşaroğlu, Birlik ile Kırkkonaklar arasındaki bir sokakta  kendi halindeymiş gibi duran  bir kebapçı.  Hem fiyatları hesaplı, hem ürünleri lezzetli hem de iyi bir ikram seti var. Lahmacun (6 TL), adana kebap (13 TL) ve künefe (6 TL) yedik. hepsi de pahalı mekanlarla kıyaslanacak kadar iyiydi. Adana, Müslüm kebabın Adana'sından miktar ve lezzet olarak  o kadar farklı değildi. Lahmacunu kıvamlı ve dolgundu. Künefe piyasa genelinden  farksızdı. ikram seti yeterli ve iyi çalışılmıştı. Döner'i yiyemedik. çünkü akşama kalmıyor, saat 3-4 arasında bitiyor.  Fiyatı 15 TL. imiş. İnanamayacağınız bu fiyatlar Ekim 2016 sonlarına ait. Bu işletmede fiyat/lezzet paritesi mükemmel. Oralardaysanız hiç tereddüt etmeden bir deneyin. Hem Avşaroğlunu hem de bizi test etmiş olursunuz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım