Yükleniyor...
3.6 Puan
19 Yorum

Starbucks

Barbaros Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, No 119/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 4287012
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (19)
5
İ.... G.....
Çalışanları çok kibar ve güler yüzlü. Kapalı alanı güzel, açık alanı dar. Tercih edilebilir bir Starbucks. Şehrin göbeğinde dinlenmek için güzel bir yer.
1
F.... L....
sıkıcı ve soğuk bir yer. İngiliz tarzı ukala servis anlayışı. Niye gidilir hiç anlamam. Fazla cafe olmadığı zamanlarda ortaya çıkmasından kaynaklı, talep gören bir mekan diye düşünüyorum. Yeni daha sıcak ilgili kahveleri diğer ürünleri güzel olan yerler var. örneğin Globica Cafe  Uğurmumcu'da tavsiye ederim. :)
3
F.... G.......
Tunalı Hilmi üzerinde açık alanı az kapalı alanı çok olan bir Starbucks. Cappuccino ile birlikte kitap okumak için çok ideal olmasada eski ve yırtık mobilyalarıyla, merkezi lokasyonu ile güzel bir konumda.
5
A.... A....
Kesinlikle starbucks her yerde starbucks. Aynı kahveler aynı lezzetler... Amaa bu şubedeki çalışanlar benim için bu mekanı daha kıymetli yapıyor. Hoş sohbetleri, güler yüzleri, ikramlarıyla benim için ayrıcalıklı bir starbucks şubesi burası.
2
L.. L..
Lezzet/tat olayina girmiycem, Starbucks her yerde Starbucks... Fakat mekan cok kucuk ve tuvaletleri pis. Bi de sifreyle aciyorsun. Bu subesine gelenlerin kaliteisni tuvaletten anlarsin zaten.  Calisanlar surekli degistigi icin yorumsuzum o konuda.
1
L.. L..
Lezzet/tat olayina girmiycem, Starbucks her yerde Starbucks... Fakat mekan cok kucuk ve tuvaletleri pis. Bi de sifreyle aciyorsun. Bu subesine gelenlerin kaliteisni tuvaletten anlarsin zaten. 

Calisanlar surekli degistigi icin yorumsuzum o konuda.
5
R... K..........
Bahçelievler şubesi icin soylediklerim burasi için de bilhassa geçerli. Yine çalisanlari ve ortamiyla sicacik. Moby Dick'i Ankara'da basariyla temsil ediyorlar vesselam.
4
C. C.
tunalı'da kahvenizi alıp kızılay'a doğru yürüyeceğiniz yerin başlangıç noktası olmaya aday.. sabahları kahvenizi alıp biraz kuğulu'da oturmak isteyebilirsiniz.. yani konumu sebebiyle tercih edilebilir bir starbucks şubesi..
4
D... G....
Starbucks Kahve Dünyasindan sonra ki tercihim. Tunali da ki bu mekan ilk tercihim olmasa da yine de filtre kahvesi nasilsa hiç birinde degismiyor. Fakat muffin pismemis ve tatsizdi. Son alisim oldu.
5
R.... Y.......
Mola için ideal... Burasi benim gibi Tunali severler için kahve molasi noktasi. Dolasip gelmek ya da alisveris yaparken dinlenmek isterseniz hafta içi gündüzleri kitabinizi, derginizi alip gelin eger Starbucks kahvelerinden vazgeçemiyorsaniz. Gerçi ben Filistin Caddesi'ndekini daha çok seviyorum genis ve ferah oldugu için; ama Tunali'dan yaya gitmek zor. Hava güzel Ankara'da suan, dolayisiyla disariya bakan masalari boydan boya camla çevirmeleri, insana biraz bogucu gelebiliyor. Son olarak bugünkü içecek tavsiyem; buzlu Ristretto Bianco. Lattenin kahvesini az bulanlar için ideal ;)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım