Yükleniyor...
3.9 Puan
10 Yorum

Kaktüs Smoothies & More

Barbaros Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Bülten Sokak, No 28, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Meyve Suyu
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0312 4660030
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
  • Meşrubat
Yorumlar (10)
1
I... A...
porsiyonlar küçük ve lezzetsiz. çok geç geliyor.
4
A...... A......
Keyifli bir mekan, çalışanlar güler yüzlü . Porsiyonlar ortalama büyüklükte, içecekler de taze yapılıyor . Hindi füme sandviç, kinoalı salata ve smoothy bowl güzeldi. Fiyatları benzeri mekanlar gibi .
4
G..... B.....
Her şey gerçekten çok güzel. Çalışanlar çok canayakınlar, ortam çok samimi, eğer hava da güzelse dışarıda oturmak o kadar keyifli ki! Smoothie bowl’lar çok doyurucu. Fakat bence fiyatlar (butik bir yer olduğunu göz önünde bulundurarak söylüyorum) biraz fazla. Onun dışında her şey güzel! :)
5
M..... B....
Güzel bir mekandı hem mekanda bolca vakit geçirdik rahatsız edinmeden hemde içecek olarak gayet güzeldi özellikle morning berry isimli smootie begendim hemde sağlıklı atıştırmalık çeşitleri oldukça fazlaydı açıkcası eşimle birlikte gayet guzel vakit geçirdik yolu tunalıdan geçenlere tavsiye ederim gerçekten denenecek mekanlardan biri
4
M.... E.....
Sağlıklı beslenmek istediğiniz zamanların kurtarıcısı olan bir yer. Salatalarından karabuğday salatası beğenildi ve doyurucuydu. İddialı oldukları nokta smoothies ve gerçekten başarılılar! İçeriğini siz de belirleyebiliyorsunuz ama zaten menüde çok çeşitli smoothies bulunmakta. Yolunuz düşerse deneyebilirsiniz.
5
Z.......... Z..........
Gayet nezih,sakin bir mekan biraz yavaş ama tatlar gayet enfes. Çalışanlarda samimi ve müşterilerle ilgililer.Ders çalışmak,kafa dinlemek için gayet uygun bir ortam.
5
M....... A...
Çok güzel smoothie'ler içebileceğiniz tatlı bir kafe. Icecekleriniz taze yapılıyor dolayısıyla çabuk çıkmaması bana kalırsa normal. (Favorim no.5) Atıştırmalik çeşitleri de gayet güzel görünüyor. Ufak da olsa bahçesi olması büyük bir artı.
5
S... S...
biraz yavaş ama geri kalan her şeyiyle çok güzel:) 140 karakter gerekiyormuş göbölö blgöbl lböl bövl büilililiikbnvböö ntmf bö böböblblövlövl
3
E.. G.........
Tunalı Bülten Sokak'ta sağlıklı bir şeyler içmek isteyenler için güzel seçenek. Ben biraz fazla beklentiyle gittiğim için hafif bir hayal kırıklığı yaşamış olabilirim. Yanlış hatırlamıyorsam 10-12 çeşit arası smoothies var, ben 6 numarayı denedim çok güzeldi. Büyük boylar 14, küçük boylar 9 lira. Arkadaşım karabuğday salatası istedi; açıkçası biraz vasattı, daha özenli olabilirdi. Smoothie'den sonra minik toplardan istedik fakat tatlı üstüne tatlı istediğimiz için biraz bizi baydı. İçindeki portakal tadı çok baskın olduğu için biraz zor bitirdik. Asıl düşük puan verme ve hayal kırıklığı yatattığı konu; bu kadar sevimli bir yerde çalışan arkadaşların biraz gergin olmasaydı. Güzel mekan ama bir daha gider miyim? Sanmam.
3
E.. G.........
Tunalı Bülten Sokak'ta sağlıklı bir şeyler içmek isteyenler için güzel seçenek. Ben biraz fazla beklentiyle gittiğim için hafif bir hayal kırıklığı yaşamış olabilirim.
Yanlış hatırlamıyorsam 10-12 çeşit arası smoothies var, ben 6 numarayı denedim çok güzeldi. Büyük boylar 14, küçük boylar 9 lira.
Arkadaşım karabuğday salatası istedi; açıkçası biraz vasattı, daha özenli olabilirdi.
Smoothie'den sonra minik toplardan istedik fakat tatlı üstüne tatlı istediğimiz için biraz bizi baydı. İçindeki portakal tadı çok baskın olduğu için biraz zor bitirdik.
Asıl düşük puan verme ve hayal kırıklığı yatattığı konu; bu kadar sevimli bir yerde çalışan arkadaşların biraz gergin olmasaydı.
Güzel mekan ama bir daha gider miyim? Sanmam.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım