Yükleniyor...
3.7 Puan
12 Yorum

C.R.O.P Coffee Shop

Barbaros Mahallesi, Bülten Caddesi, No 18/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Telefon 0312 4281811
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Yakın otopark alanı var.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (12)
3
C.... G.......
C.R.O.P Kafe yerine farklı bir konsept gelmiş. Dükkanı şuan bir hanımefendi Asya çayları üzerine işletiyor. C.R.O.P kafeyi belirtilen yerde bulamaycaksınız tabela ve herhangi bir ibare kalmamış.
1
B... K....
Vasat. Daha 3.nesilin ne olduğunu bilmeden kahveci açan furyadan C.R.O.P Coffee Shop işletmeci Sıla hanım ve Kıvanç hanımın samimiyetsizliği dükkana ayrıca negatif bir enerji veriyor. Tavsiye etmem. Dünya kadar kahveci var iken burası tamamen çöp.
1
B... K....
Vasat. Daha 3.nesilin ne olduğunu bilmeden kahveci açan furyadan C.R.O.P Coffee Shop

işletmeci Sıla hanım ve Kıvanç hanımın samimiyetsizliği dükkana ayrıca negatif bir enerji veriyor. Tavsiye etmem. Dünya kadar kahveci var iken burası tamamen çöp.
5
T........ T........
tabiki ankaradaki hemen hemen bir cok ucuncu dalga kahvecileri gezdim burdada chemex denedim tabii brezlya kahvesi lezzetliydi kekler guzel ancak civara gore fiyatlari biraz yuksek mekan ici ve disi oldukca kucuk
2
O.......... O..........
Tiramisu fena degil, kahve bardagi boyutu fiyatina gore baya kucuktu. Why so expensive? Fakat calisanlar ve mekan tatli. @
3
O.......... O..........
Tiramisu fena degil, kahve bardagi boyutu fiyatina gore baya kucuktu. Why so expensive? Fakat calisanlar ve mekan tatli. @
5
E..... E.....
Ankara'daki 3. dalga kahveciler arasında en sevdiğim yer burası oldu. Dekorasyonu çok güzel, konseptini çok beğendim. Çalışanları çok ilgili, sizi seve seve bilgilendiriyorlar demleme yöntemleri konusunda. Ev yapımı çikolatalardan yedik kahvemizin yanında. Balkabaklı cheesecakei de denenmeliymiş. Fiyatlar standart, kahve kalitesi kesinlikle çok iyi. Gidilmeli.
4
M...... T........
Crop Coffee, Ankara kahve piyasasının taze üyesi. Balkabaklı Cheesecake ev yapımı ama beklediğim yoğunlukta değil, espresso ise güzel / turunçgil aroması iddialı.
5
M.... E.....
Geçenlerde gittik. Küçük, sıcak ve yeni bir kahveci. Son zamanlarda çok konuşulan 3.dalga kahvecilerden ama biz onlardan denemedik. Öneri üzerine balkabaklı cheesecake'i denedik. Hem çok hafif hem de lezzetliydi. Ben çok cheesecake sevmesem de hoşuma gitti. Filtre kahve yanında iyi bir eşlikçi. Çalan müzikler de ruha şifa tadında. Ayrıca tasarım ürünler satılıyor;yüzük,broş,bilezik,defter vs. Tavsiye edilir.
5
M.... S.
3.Dalga kahvenin ülkemizde yeni yeni meshur olmasına ragmen Ankara da oek örneğine rastlayamamaktaydık.. Mekan sade muthiş dekoratif.. El yapımı defterler, çok şık paket kahve bardakları, el çantalarını aynı konsepte oturtarak mekan marka kimliğini pekiştirmiş.. Balkabaklı cheesecake leri oldukca lezzetli, donut ve sandviçlerin de mevcut olduğu mekanda hemen hersey el yapımı.. Bölgede onlarca franchise a sahip seçici alternatifleri var olsada denendiği zaman müptelası olunabilecek bir mekan..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım