Yükleniyor...
2.7 Puan
84 Yorum

Zeugma Künefe

Balgat Mahallesi, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, No 24/A, Çankaya, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (84)
2
B..... A.......
Popülaritesine anlam veremediğim bu mekanın birkaç künefe çeşidini tattım, daha çok tel kadayıf gibiydi açıkçası. Tereyağı ve peyniri çok azdı, künefeler çok kuruydu şerbetsizdi. Kadayıf çıtır değildi. Künefe servisinden önce konsept olarak meyve, süt, çerez vb ikramı var. İyi düşünülmüş ancak getirilen meyveler de taze değildi. Mekan biraz kapanç açıkçası, hiç iç açıcı değil. Yine de emek ve servis için 2.
4
S..... B...
Yıllar sonra tekrar geldim, tadından bir şey kaybetmemiş. O zaman ne kadar pahalı olduğunu şu an çok zam yapmadığını görünce tekrar anladım. Hasırı tavsiye ederim.
2
S... S....
Tahminimce bilinirliği ve kısmen zincir restoran olmuş olması nedeniyle bu kadar müşteri geliyor. İçerisi bunaltıcı derecede kalabalık ve çok dar. Alan yetersiz kalıyor. Sürekli garsonlarla temas halinde olmanız gerekiyor. Bence sevimsiz bir durum. Künefenin tereyağı yetersiz ve elbette Hatay'ı aratıyor. Katmeri hiç beğenmedim. Çok yumuşak ve lezzeti yetersiz. Bölgedeki diğer katmercilerin yanından geçemez.
1
A....... A.......
Katmer çok başırısız. Hasır kadayıf bi tık daha güzel. Ortaya gelen meyveler kendinden geçmiş ve ezik vaziyette. Çalışanlar kaba. Garsona ulaşmak çok zor. Ortamda garip garip müzikler çalıyor sanki sıra gecesi yapılıyor gibi kalabalık ve çok gürültülü.
5
M.... Ö......
5
M.... Ö......
3
Y...... Y......
Açıkcası masalar silinmemişti ve tabağımda leke vardı içerisi havasız ve sıcaktı künefe orta lezzetteydi ama biraz yanıktı meyveler tazeydi süt soğuktu
1
K.... G......
Organizasyonda, garson olarak çalışanların birçoğu Türkçe veya İngilizce bilmiyor. Dolayısıyla garsonların birçoğu ile İletişim kurulamadığı gibi bir şey talep ettiğinizde de -ne olduğunu bilmeden- sadece "ek ücret" olacağını öğretmişler, başka bir şey söylemiyorlar ve anlamıyorlar. Ucuz iş gücünden ettiği karın yanı sıra düşük kaliteli ürünler servis ederek müşterilerinin memnuniyetini hiçe sayan ve sadece kar maksimizasyonuna odaklanmış, meslek ahlakından yoksun bir işletme. Gitmeyin, tavsiye etmeyin.
5
M... G....
Bir kaç yıl önce hayatımıza giren yeni nesil künefecilerden ilki diyebilirim. Künefenin yanında getirdikleri meyve ve süt, tatlının ağırlığını alıyor. Geçen yıllara göre fıstık oranı azalmış gibiydi, yine de ürünlerin çok lezzetli ve kaliteli olduğunu söylememem gerek. Eskiden dükkan kalabalığı kaldıramadığı için yeterli seviyede temizlenemiyor, zeminde şerbet, masalarda kırıntılar kalıyordu. Şimdi ise daha iyi işletildiğini söyleyebilirim.
1
O... B......
Arkadaşlar bu mekana ilgili en büyük sıkıntı temizlik. Kıldan tutunda ikram ettikleri çay bardaklarının kirine kadar berbat. Tatlıların servis edildiği bakır tabakları hiç yıkamadan sıyırıp tekrar kullanıldığını gördüm. Geleni yemedim parasını da ödedim. Kıl var dedik adam eliyle içinden aldı bir şey demeden gitti. Ne olursa olsun tatlıları dünyanın 1 numarası olsun yemeyin derim size. Çok kirliler. Daha önce tatlısını yiyen arkadaşlarım ki ağız tatlarına güvenirim katmer eh işte idare eder dediler. Diğer künefe türlerinin hiçbirini beğenmediklerini söylediler.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım