Yükleniyor...
3.4 Puan
27 Yorum

Starbucks

Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkaabat Caddesi, No 28/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 2157552
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Kahvaltı
  • Sodexo
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (27)
3
Ç...... Ç......
Kahveye ve elbette tatlıya çok ihtiyacım olduğu anda karşıma çıkan bir vaha. Ahududulu cheesecake gerçekten başarılı.
1
A......... A.........
Şimdi hemen hemen her türlü kahvenin ustası olduğunu iddia eden bir marka bu kadar mı kötü kahve yapar anlamak mümkün değil sadece bununla kalsa bir şekilde çözülür belki bu gittiğimde böyledir diye tahmin ettim. Ancak temizlik ve servis gerçekten düzelmeyecek gibi görünüyor. Ben 1-2 defa gittim ama bundan sonra asla...
1
Y.... Y....
Ortadaki masa çok şirinmiş de yeni insanlarla tanışılıyomuş da bilmem ne.Aman ne şirin.Ortadaki masaya oturmamak lazım anlaşılan.Aşırı kalabalık her saatte.Bi kahve alıp akşama kadar oturmak marifet burada.Tuvalet temiz değil,sigara içilmesi ciddi sorun.Çalışanlar buna rağmen güleryüzlü ama bi türlü az şekerli kahve tutturamıyorum siparişimde belirtmeme rağmen o yüzden artık sadece misto alabiliyorum.
4
S.... S....
Minik bir Starbucks şubesi samimi bir ortam, çalışanlar oldukça kibar insanlar. Ortadaki uzun bar masası tarzi masa çok hoş, yeni bir insan ile tanışıp kahvenizi içerken muhabbet edebilirsiniz , masa için arti puan☺️
3
D....... A....
Eski ortamı kalmadı artık. Çok kalabalık insanlar hep iç içe oturuyor. En önemli sorunlarından biri de sigara , disardaki insanlar sigara içiyor ve bundan rahatsız olmama ihtimaliniz yok ama ic kisimda da hicbir zamab yer yok.Kahvelerini anlatmaya gerek yok ama Çok daha iyi Starbucks subeleri var .
3
D....... A....
Eski ortamı kalmadı artık. Çok kalabalık insanlar hep iç içe oturuyor. En önemli sorunlarından biri de sigara , disardaki insanlar sigara içiyor ve bundan rahatsız olmama ihtimaliniz yok ama ic kisimda da hicbir zamab yer yok.Kahvelerini anlatmaya gerek yok ama Çok daha iyi Starbucks subeleri var .
1
F.... A.......
Berbat kahveler.hiç bir yörenin gerçek kahve tadını alamadım. İstediğim çekirdekleri, istediğim zaman bulamıyorum. Ve kavurma dereceleri çok yüksek
3
İ..... T.....
Kahve kalitesine denecek bir söz yok. Standart bir kalite söz konusu. Servis konusunda da aşağı yukarı bir standart olduğu için yavaş olsada ona da sözümüz yok. Ancak temizlik temizlik temizlik! Temizlik ve düzen açısından standartların aşağısında. Masalar ve küllükler temizlenmiyor. Masalar pis. Bu konuda gerekli özeni göstermeleri lazım. Böyle kalabalık ve sirkülasyonun çok olduğu bir yerde gerekli önlemler alınmalı. Konum harika 7. cadde üzerinde.
2
İ..... T.....
Kahve kalitesine denecek bir söz yok. Standart bir kalite söz konusu. Servis konusunda da aşağı yukarı bir standart olduğu için yavaş olsada ona da sözümüz yok. Ancak temizlik temizlik temizlik!

Temizlik ve düzen açısından standartların aşağısında. Masalar ve küllükler temizlenmiyor. Masalar pis. Bu konuda gerekli özeni göstermeleri lazım. Böyle kalabalık ve sirkülasyonun çok olduğu bir yerde gerekli önlemler alınmalı.

Konum harika 7. cadde üzerinde.
4
N.... N....
Diğer Starbucks'larda genelde masalarda boş bardaklar görürsünüz. Burada yok, servisi hızlı çalışıyor. Dışarıda oturup caddeden geçenleri seyretmek için birebir :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım