Yükleniyor...
1.8 Puan
4 Yorum

Öncü

Bahçelievler Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, No 3/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Telefon 0312 2220008
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
Yorumlar (4)
3
Z........ Z........
Uygun fiyatlı yemek alternatifi yeterince doyurucu ve de lezzet olarak bu kategori içinde ( fast food-rıhtım vs.) normal olduğunu söyleyebiliriz .
2
K.... K....
Uygun fiyata, hızlıca ama pek keyif almadan doymak isteyenlerin tercih edebileceği Hatay usulü tavuk dürümcü. Aslında suç restoranda değil, tavuk dönerin kendisinde galiba. Zaten bu gibi restoranların amacı lezzetten ziyade müşteriyi hızlıca doyurmak. Arada sırada farklı restoranlarda Hatay usulü tavuk dürümü deniyorum. Ama hep ben benzer vasat tat karşıma çıkıyor. Ama yine de kebodan daha iyi bir tatla karşılaştığımı söyleyebilirim (buçuklu puanı kaldırdıkları kötü oldu yoksa 2,5 puanlık restoran). Servis hızlı. Fiyatlar uygun (Hatay usulü tavuk dürüm 7 TL, Tavuk Dürüm + Sınırsız Kola 8,5 TL). Yalnız kola tahmin edebileceğiniz gibi %60 su %40 koladan oluşuyor. Onun için pek anlamı yok. İkinci bardağı zaten içemiyorsunuz. Takdir ettiğim yanı ise tavuk dürümü hazırlayan kişinin çalışkanlığı. Gittiğimiz yoğun saatlerde tek kişi hem restorandakilere hem paket servise yetişmeye çalışıyordu. Henry Ford bu durumu görse gözleri yaşarırdı. Çünkü adam resmen Ford’un mucidi olduğu seri üretimi tek başına tavuk dürümcüde uyguluyor. Restoran, az çalışan çok kar mantığı ile hareket ediyor herhalde. Bu arada restoranda artık et dürüm yapılmıyormuş bilginize.
1
K..... O.....
Dürüm arası patates yemek isteyen sipariş verebilir. Fiyat artmış 7 tl olmuş ve 3km var aramızda ama en az 3 sipariş istiyorlar yemek çeki geçmesine rağmen gönülsüz getiriyorlar
1
M.... K...
sadece 900 metre uzaklıktayım , 45. dakika oldu ve siparişim hala ortada yok. Çok yoğun restoranlardan çok sipariş verdim ve hiç bu kadar gecikmedi. Buz gibi döneri yedirecekler bana şimdi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım