Yükleniyor...
2.8 Puan
34 Yorum

Liva Bistro

Bahçelievler Mahallesi, Azerbaycan Caddesi ( 3. Cadde ), No 2/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Pastaneler, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0312 2150000
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (34)
2
O..... B......
Mekan iyi değil hizmet açısından hocam 3 kere fln kahvaltı için denedim. Civardaki diğer kafeler denenmeli kahvaltı için. Livaya yakışmıyor bu şube. Acity liva burdan kesinlikle daha iyi.
1
E... E...
Yarım saatte bir siparişi alamayacak kadar acizler. Biz ve bizim gibi 4 müşteri de geldiği gibi oturdu oturdu ve kalkıp gitti. Paranıza yazık
1
C.... S....
Servisleri berbat! Ne istedigim yemek ya da içecek zamaninda geliyor ne de hesabi istedigimde kayda aliniyorum. Bu arada kahveleri cok kotu. Yemekleri de genellikle kuru. Fiyat ve yemek performasi arasinda dogru oranti yok.
3
T.... T....
Biliyorsunuz livalar kuruluş olarak ikiye ayrılıyor aslında bir kısmı iyi hizmet verirken diğeri belirgin olarak kaliteyi düşürüyor bu hangi tarafa giriyor bilmiyorum fakat garsonlarının iyi niyeti mekanın ortamı konumu ve gece geç saatlere kadar açık olmasını + yönler olarak sayabilirken maalesef ürün kalitesini buraya değil - yönüne eklemeliyim. Zorda kalırsam oturuyorum fakat tercih nedenim değil.
4
Y.... Y....
İki çeşit serpme kahvaltı sipariş ettik.Gayet güzeldi.Kahvaltıda çay bizim için önemlidir.Gayet lezzetiydi.Sıcak ürünleri genişletilebilir serpme kahvaltı içerisinde.Ayrıca sipariş etmek porsiyon büyük geleceği için pek mantıklı olmuyor.Mekan da güzel tek problem masalar çok bitişik biraz rahatsız edici olabiliyor.Onun dışında temiz güleryüzlü güzel bir mekan.
1
C...... C......
Pasta ile kahve istedik. Pastalarımız geldi. 10 dakikadan fazla süre gecti kahvelerimiz gelmedi. Bu saatten sonra kahveleri getirmeyin iptal edin dedik. Pastalarimiz bittiğinde kahvelerimizi getirdiler. Biz iptal demistik istemiyoruz dediğimizde ama biz alınan ürünü iptal edemeyiz. Ödeyeceksiniz kahveyi napalim dediler. Dökün dedik. Böyle bir hizmet anlayışı olamaz. Liva ya yakışmıyor. Kimseye tavsiye etmem.
4
D.... K.
01.07 cumartesi gunu acik bufe kahvaltiya gittik , cesit bol ve bence kaliteliydi hersey.35 TL fiyati da .sinirsiz cay ve su dahil .Tekrar giderim
2
B...... B......
Aldıkları parayı hak etmeyen bir başka müessese daha...Ne yazık. Gelen hamburgerin ekmeği bozuktu.İçindeki tavuğu pişirmeyi unutmuşlardı galiba.Pastalar kim bilir kaç gün önceden kalmaydı. Çok yazık çok.
1
S........... S...........
Servis aşırı yavaş , tabaklar kirli. Ve asıl önemli olan içecek olarak söylediğim şeyi bardağa doldurup getirmişler. Ve yarım bardak. Bardak çok büyük olsa amenna diyeceğim fakat normal bir bardaktı. Hatta biz bu bardakların hepsini dolduramayıp üzerinden biraz içip şişeyi boşaltabileceğimiz bardak boyutundaydı. Asıl komik olan ise daha sonra su istedik 0.33litre olanlardan geldi bardağı tam doldurdu. Yani kısacası içeceğinizi 2 kişiye paylaştırıyorlar. Söylediğimde ise hayır hanımefendi o kadar zaten diye cevap aldım. Eski liva değil asla HIRSIZLAR
1
M.......... M..........
Arkadaşlar bir keresinde ben ve kardeşim ekler pastasından zehirlendik. Geçenlerde bu şubeden sipariş verdim; hatalı sipariş gönderdiler. Müdürleri Ayhan Bey diye biri telafi amaçla bir profiterol gönderdi. Ücretini vermek istedim ancak ikram olduğu söylendi. 10 dk sonra bir başkası gelip profiterolün ücretini istedi. Hiç bu kadar aşağılanmamıştım. Olaya dair Ayhan bey le görüşmeye çalışsam da son derece nezaketsiz bir biçimde ve bir kadınla konuşulmayacak tarzda konuşarak telefonu yüzüme kapattı. Paylaşmak istedim
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım