Yükleniyor...
2.2 Puan
10 Yorum

Kocatepe Kahve Evi

Bahçelievler Mahallesi, 3. Cadde, No 57, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kumpir
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0312 2120905
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Paket Servisi
 • Lunch menü var
 • Kahvaltı
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Klimalı
 • Sodexo
 • Setcard
 • Ticket
 • Dış mekan var.
 • Wi-Fi
 • Multinet
Yorumlar (10)
2
T...... T......
5 derece soğukta içerde sadece üç masa var ve dibimizdeki cam için garsona camı kapatır mısınız sorusuna ‘bir tane bile camı kapatamıyoruz sigara içiliyor’ cevabını aldık. Kesinlikle müşteriye anlayış yok. Tavsiye ETMİYORUM.
1
E.... E....
35 dakika sonra gelen siparişler üstümüze döküldükten sonra ıslak mendil dahi getirmeye tenezzül edilmedi. Siparişimizi de eksik aldıkları için siparişin biri hazırlanmamış bile. Bu kadar şeyden sonra kalkmak istediğimizde özür dilemek yerine hiç bir şekilde dokunmadığımız yemeklerin ücretini almaktan geri kalmadılar. Neyse ki yemekler buz gibi geldiği için üstümüze dökülen yemeklerden yanmadık. İşletme anlayışından bu kadar uzak olunmaz rezalet !!
4
A..... A.....
Kızılay'da bulunan şubelerinden biri için de yorum yapmıştım,burayı da es geçmek istemem,zira çok memnun kaldığımız yerlerden oldu.Burası için özellikle belirtmek istediğim şey ilginin ve güleryüzlü karşılama ile uğurlamanın daha belirgin olması.Dolayısıyla kendine çeken bi işletme oluyor.
3
N.... N....
Dışarıda oturması keyifli. Hijyen konusunda herhangi bir sıkıntı görmedim. Ancak yemekleri aldığı paraya karşın sıradan kalıyor. Bir de belki müzik tarzını biraz değiştirebilirler, mekanın ruhuna tam oturmuyor sanki.
3
A.......... ✈.....
Ankara da soğuk bir günde aslında ısınmak için girdiğim mekanda sahlep ve ballı süt tatma fırsatı buldum. Bence ballı süt çok güzeldi, içilebilecek kıvamdaydı vee yanında küçük bir kurabiyede geldi. Sunum güzel ve ortalama bir hızdaydı. Mekan bence gece 23 olmasına rağmen doluydu ve açık alanda olmama rağmen ısıtıcılar ortamı ısıtmaya yetiyordu. Ücret bazında bence İstanbul da aynı ortalamada bir cafeye otursanız yine aynı fiyat ve hizmeti alırdınız diye düşünüyorum. Lokasyon olarak bence tam ayaküstü bir yerde. Birkere şans verilebilir.
1
A....... A.......
kahvesi pek iyi değil su bile yoktu yanında bebek bakım odası yok en büyük eksisi bu engelli wc vb yok bu tarz mekanlara yakışmayan küçük ve önemli detaylar ......
1
A....... A.......
kahvesi pek iyi değil su bile yoktu yanında bebek bakım odası yok en büyük eksisi bu engelli wc vb yok bu tarz mekanlara yakışmayan küçük ve önemli detaylar
......
3
G.... S......
Mekan Klasik bir Türk kahvecisi. Kahve de yemek de cok başarılı degil. Kocatepe burger'in tek leziz yanı sosu idi. Köfte sert ve lezzetsiz idi. ozel fiyat menüler var ,yemek içecek ;corba yemek içecek ; tatlı kahve şeklinde. Fiyatlar makul ama gitmeye değmez
3
G.... S......
Mekan Klasik bir Türk kahvecisi. Kahve de yemek de cok başarılı degil. Kocatepe burger'in tek leziz yanı sosu idi. Köfte sert ve lezzetsiz idi.
ozel fiyat menüler var ,yemek içecek ;corba yemek içecek ; tatlı kahve şeklinde. Fiyatlar makul ama gitmeye değmez
1
C.... D.....
Pazar kahvaltisina gitmeyin, hizmet yavas. Ilgilenmiyorlar. Gelemeyen siparisi iptal edip kalktik. Neden bos oldugu kalktiktan sonra anlasildi, acele karar vermeyin sokaginda bir suru guzel mekan varmis gezin bakin sonra karar verin
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım