Yükleniyor...
3.0 Puan
25 Yorum

Kahveci Efendi

Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi(7.Cadde), No 17/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 2153400
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (25)
2
E... E...
Bence asla oturmayın. Çay içelim diye geldik, 4.5₺ olunca bari kahve içelim dedik. Buzlu latte istedim ama hayatımda içtiğim en kötü kahve idi. 12₺. Kahveci olmasına rağmen bira da vardı, şaşırdım. Puanım iki çünkü tuvalet baya temizdi..
2
E... E...
Bence asla oturmayın. Çay içelim diye geldik, 4.5₺ olunca bari kahve içelim dedik. Buzlu latte istedim ama hayatımda içtiğim en kötü kahve idi. 12₺. Kahveci olmasına rağmen bira da vardı, şaşırdım. Puanım iki çünkü tuvalet baya temizdi..
5
M.... M....
Erkek arkadaşımla iki kişilik serpme kahvaltı söyledik. Kahvaltılık çeşitleri çok zengin ve lezzetliydi. Çalışanların ilgisi ve güleryüzü bizi çok mutlu etti. Büyük bir beklentiyle gelmemiştik ama çok memnun kalarak ayrıldık.
2
S.. S..
Pazar sabahı kahvaltısı için; Özelliksiz, lezzetsiz, yüksek sesli müzik çalınan (rica edince hafif kıstılar) renksiz bir kahvaltı deneyimiydi. Türk çayını termosla sunmak ayrı bir özensizlik.
5
M...... K...............
Cok kibar ve ilgili calisanlar var, bir istegimiz oldugunda bekletmeyip direk ilgilendiler. kahvalti lezzetli, fiyat performans bence gayet uygun
3
Z..... Z.....
Öncelikle göze çarpan ilk detayı: menüsü. Menüsü defter halinde değil, elektronik. Garson masaya bir tablet bırakıyor ve siz tabletten istediğinizi seçiyorsunuz. Bu farklılık açısından iyi bir yenilik ama sıranın size gelmesini beklemek zorunda bırakılmanız ise bu farklılığın eksikliği.

Gelgelelim hiç haz etmediğim olaya. Kahve istedim ve kahvenin yanında gelen fincanın ve kaşığın üzerinde birçok leke vardı bilhassa kaşıkta süt lekesi vardı
3
Z..... Z.....
Öncelikle göze çarpan ilk detayı: menüsü. Menüsü defter halinde değil, elektronik. Garson masaya bir tablet bırakıyor ve siz tabletten istediğinizi seçiyorsunuz. Bu farklılık açısından iyi bir yenilik ama sıranın size gelmesini beklemek zorunda bırakılmanız ise bu farklılığın eksikliği. Gelgelelim hiç haz etmediğim olaya. Kahve istedim ve kahvenin yanında gelen fincanın ve kaşığın üzerinde birçok leke vardı bilhassa kaşıkta süt lekesi vardı
2
B... G.....
Sıcak tabağı söyledik her şey ılıktı ama lezzeti kötü değildi. En kötü şey her yerde hoparlör var ve müzik sesi çok yüksekti. Üç defa kısmaları için ricada bulunduk ancak üçünde de herhangi bir şekilde kısmadılar ve en son masa değiştirmek istediğimizi söylemek zorunda kaldık gelen cevap aslında müziğin çok yüksek sesli olmadığıydı. Masamızı değiştirdik ancak hoparlörden uzak bir masa bulmak zor oldu.
5
M.... A....
Mekan cok sicak muzigin sesi cok sadece ve nargilesi cok cok guzeldi ikrami falan cabasi ilgililenilmesi cok guzel calisanlar cok samimi guler yuzlu.
4
A......... A.........
Istanbul'un kucuk menulerinden sonra zengin tabaklari görmek bir artıydi, ama öğrendiğime göre bu Ankaranin özelliği imiş:) Kafe derseniz sicak bir mekan, kahvaltısı lezzetli, çalışanları samimi geldi.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım