Yükleniyor...
3.1 Puan
13 Yorum

El Paso

Bahçelievler Mahallesi, 2. Cadde, No 35/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0312 2225571
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Alkol bulunur.
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Gece hayatı
Yorumlar (13)
1
T.... T....
Hep yemeklerinden memnun olduğum bir yerdi.Mojito istemiştim. Fakat aşırı sert bir alkol tadıyla(ki mojitoda bu tat kırılmış olur) beraber lezzet konusunda çok başarısızdı. Çalışan Arif Bey’e seslenip içine şurup ekleme şanslarının olup olmadığını beğenmediğimi kibarca dile getirdim. İçeceğimi hazırlayan çalışana bunu söyledi kendisi de. Çalışan neyini beğenmediğimi sordu. Ekşi bir şurup istediğimi dile getirdim. Bardağımı alıp içine ekleme yapıp geri getirdi. Şimdi olmuş mu diye bardağı atarcasına uzattı. Teşekkür ettim. Fakat bir müşteriye bu şekilde kaba ve azarlarcasına bir tutum gösterilmemeli. Benim saygı içindeki tavrıma rağmen bunun karşılığı kafama atılırcasına uzatılmış bardak olmamalıydı. Hiçbir çalışan bir müşteriye böyle davranmamalı. Gerekirse yenisini hazırlamayı teklif eder. Arif beyin tutumu ise çok güzeldi.
2
K....... K.......
Moab burger ve meksika usulü bira sipariş ettiğimde karşıma gelen özensiz ve lezzetsiz bir burger oldu. Servis kalitesi oldukça düşük. Sipariş vermek için çaba göstermeniz gerekiyor. Fiyatlar ortalama ancak performans çok altlarda.
3
B... G.....
Az pişmiş et istememe rağmen orta geldi. Arkadaşımın eti ise oldukça kuruydu. Bunlar dışında kalabalık olmasına rağmen hızlı ve Güler yüzlü servis vardı.
3
S..... S.....
Paran varsa git yoksa ancak % 50 indirim oldugu saatlerde filan git yani indirimli git simdi gelelim mekana mekan iyi sakin guzel karsindakinle sohbetin dibine vurur hatun kisiyle gittiysen eger iyi sohbet edersin tabi elindeki telefonu birakirsan Acik bira icme fici biralar sanki su gibi kiy paraya al bi sise bira :) Otopark sorunu var haberin ola puanlama istersen al sana puan 10/7 diorum
3
S..... S.....
Paran varsa git yoksa ancak % 50 indirim oldugu saatlerde filan git yani indirimli git simdi gelelim mekana mekan iyi sakin guzel karsindakinle sohbetin dibine vurur hatun kisiyle gittiysen eger iyi sohbet edersin tabi elindeki telefonu birakirsan
Acik bira icme fici biralar sanki su gibi kiy paraya al bi sise bira :)
Otopark sorunu var haberin ola puanlama istersen al sana puan 10/7 diorum
2
G...... G......
Mekan tasarımı güzel. Ama içtiğim acılı Meksika bira acı sos ve limon sosu katılmış fıçı biradan ibaret. İnsanın ağız tadını ve midesini allak bullak eden bir bira. Hem orijinal değil hem tadı kötü. Yanımdakiler normal limonlu bira (acısız Meksika birası) ve cappuccino kahve aldılar, onlarda içeceklerden hiç memnun olmadılar.
4
E... Ü..
Bugün geniş bir arkadaş grubuyla öğlen yemeği için gittik.Happy hour (12.00-18.00) %25 inidirim varmış.Normalde fiyatlar biraz fazla gibi ama indirimle normal bi hal aldı.Zengin bir menü seçeneği vardı.Hamburgerlerin lezzeti genel olarak iyiydi tek eksikliği emeğinin soğuk olmasıydı.Deniz ürünleri içeren pizzasını deneyen arkadaşlar da memnun kaldı.Pizza hamuru kalın denebilirdi.Porsiyonlar doyurucuydu.Genel olarak memnun ayrıldık.
3
P... Y...
Yemek mönüsü fiyatları çok yüksek. 2. Caddedeki el pasoyu fazla kalabalık olmadığı için ve çalan parçalar(90lar ağırlıklı)için tercih ediyorum. Gittiğimde carlsbergden başka bişi içmiyorum. Zira diğer alkol çeşitleri de çok pahalı
3
H....... H.......
Ortalama bir yer. Yemekleri cok siradisi degil ama buyuk porsiyon ve ortalama bir lezzette. Biralari cok cesitli degil. Fiyatlari bu vasatliga gore biraz fazla.
4
S............. S.............
Eskiden öğle servisinde %50 indirim vardı zaten menu fiyatları ancak %50 indirim varken gidilebilir durumda idi. Şimdi o da yok, vasat değmez o rakamlara
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım