Yükleniyor...
3.3 Puan
64 Yorum

Ab'bas Waffle

Bahçelievler Mahallesi, Aşkaabat Caddesi, No 46, Çankaya, Ankara
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Telefon 0312 2151801
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Gel-Al
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (64)
1
R... K......
Etrafımda duyduğum onca güzel yorumdan aldığım gazla gittiğim bir yerdi. Kendini waffelcı olarak tanıtan ve isim yapıp zincirleşmiş bir yer olarak oldukça beklenti altında. Waffle hamuru evde yapabileceğiniz türden sıradan, kuru ve lezzetsiz. Etrafta alternatifleri olduğu halde burayı tercih etmek salaklık olur.
3
A.... A....
Fiyat olarak pahalı buldum. Dondurmasız waffle fiyatı 19,5₺ idi ve standart olmasına rağmen fiyatı pahalıydı. Ayrıca waffle boyutları bana biraz küçük geldi.
2
S.... S....
Arkadaşlar benim damak tadima uymadı waffle in krebi lastik gibi, yumuşak değildi. Kibar personele teşekkür ederiz :) Bu kadar beğenen olduğuna göre ya bende problem var ya da kötü bir zamana denk geldim.
2
E........... E...........
Görevli arkadaş çok ilgili değildi açıkçası şundanda alabilir miyim derken çekiniyorsunuz , Ankara’da çok daha iyi waffle yapan yerler olduğu kesin. Waffle ekmeği lastik gibiydi meyveler tazeydi çikolatalar iyiydi ama genel anlamda beni memnun etmedi maalesef ☹️
3
H.... K..
Waffle hamuru fazla sünüyor ve genel olarak da öbür wafflecılardan fazla bi şey vaat etmiyor, dondurması güzel ama , yer fıstıklı olanı beğendim özellikle.
3
K....... K.......
Abbas is an average place for waffle in Ankara. But doesn’t mean bad, also not good: exactly average. Problem of this branch is so busy and cooking quickly. Outside of waffle looks well cooked but inside of waffle is still raw. Sauces and other products are not high quality but it’s ok.
4
S...... H........
Önünden geçip de kokusuna dayanamayan yoktur sanırım . Waffle konusunda bence Ankara’nın en iyilerinden . Alt tabanı çok çok güzel yumuşacık ve bazı yerler gibi yumurta kokmuyor . Favorim bitter ,fındık ezmesi ,muz ve çilek . Fiyat 16 tl .
3
D...... G....
Waffle denince aklıma gelen, içeri girince bile lezzet kokan mekan. Fakat memnun olmadığım şeylerde yok değil hani. İlk olarak zam yapmışlar farketmedim değil , daha önemlisi resimlerden de anlarsınız fakat waffleları sadece mideye hitap ediyor, adam öyle bir hızlı boca ediyorki malzemeleri. Son olarak 3 gün önce gittiğimde malzemeleri koydururken yapan beyefendi sürekli bu da mu olsun? Buda olsun mu? Ben son olarak bundan da deyince emin misiniz son olduğuna? Tarzı rahatsız sorular yöneltti, belki ben herşeyden koydurmak istiyorum yani neyin kafası bu anlamadım.
1
K.... Ç.....
Adamlar kalkalım diye başımızda dönüyor 70 lira hesap ödedik 2 saat oturduk kalkalım diye başımızda beklediler sürekli gitmemiz için gozumuze baktilar
4
B..... B.....
Waffle diyince akla abbas gelir direk benimde çok sevdiğim bir mekan ama her seferinde aynı lezzeti yakalayamıyorum. Bir gittiğimde waffle çok sert ekmek gibi oluyor bir gittiğimde yumuşacık harika bir kıvamda oluyor. Üzerine eklenen malzemelerin bolluğu ve lezzeti güzel. Plastik çatal bıçak kullanmamaları ve ıslak mendil bolluğu keyfili waffle yemek için en önemli unsurlardan bir kaçı bunlarda abbasta bulunuyor zaten:)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım