Yükleniyor...
3.3 Puan
11 Yorum

Yolluk Park 17

Ayranci Mahallesi, Uçarlı Sokak, No 17, Çankaya, Ankara
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Telefon 0312 4265788
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Fullbar
  • Gece hayatı
  • Kapalı alan var.
  • Rakı
Yorumlar (11)
5
E.... A......
Çok güzel bir mekan arkadaslarımın önerileriyle gittiğim ve çok beğendiğim bir mekan çalışanlar çok kibar ve güler yüzlülerdi menü harikaydı herkesin mutlaka gitmesi gereken bir mekan Deniz Can beye tesekkür ediyoruz
3
F.... P........
Muzik çalmamasına rağmen hemen yanımda oturan başını öteki yana çevirip konuştuğunda ne dediği anlaşılmayacak kadar içerisi uğultulu. Sıkış tepiş masalar, eh işte mezeler... Daha uygun ve daha güzel yerler mevcut. Ha yaprak ciğer OK. Sıkıntılı bir şey de, wow bir şey de görmedim.
2
M.... A.....
Adını sık sık duyduğumuz bir meyhaneydi fakat Yolluk parkı diğerlerinden ayıran özellikler aslında pek hoşumuza gitmedi. Soğuk mezeleri kesinlikle çok kötü 7-8 çeşit söylememize rağmen malesef hepsini yarım bırakmak zorunda kaldık. Bir tek ciğerlerini çok severek yedik. Fiyatlara gelicek olursak pahalı değil ama insan yiyemediği kötü mezelere para verince ister istemez içine oturuyor.
5
E... K.....
Ciğer sevmeyenler için bile muhteşem bir ciğer!!! Mutlaka deneyin. Ayrıca mezelerden köpoğlu, atom, girit ezme ve ana yemek olarak çoban kavurma muhteşem!!!!
4
S... K....
Hayatımda ciğer sevmem ama burada yediğim yaprak ciğerin tadını hiç unutamayacağım galiba =9 Arkadaşlarla kafa dağıtılacak, güzel sohbet edilebilecek güzel bir mekan. Fiyatlar da uygun. Cacığı ve ciğeri ısrarla tavsiye edilir :)
5
Y.... Z...
salaşın dip yaptıgı bu mekanda yaprak ciğer ve güveçte tereyağlı işkembe denemesi yapmak birincil görevdir. ortam hoş sanki 40 yıllık ahbap ortamı çoktandır yazacagım unutuyorum. mutlaka gidiniz.
1
A...... A......
Belki Turkiyenin en suratsız en mutsuz garsonlarinin olduğu yer.Mekana ilk kez gelen müşteri çok tedirgin oluyor. Acaba garsonlar hayrına mi çalışıyor diye merak ettim. Boyle bi mekanı bu tur çalışanlar baltalar
1
A...... A......
Belki Turkiyenin en suratsız en mutsuz garsonlarinin olduğu yer.Mekana ilk kez gelen müşteri çok tedirgin oluyor. Acaba garsonlar hayrına mi çalışıyor diye merak ettim. Boyle bi mekanı bu tur çalışanlar baltalar


4
D.... D....
Ayrancının ufacık tefecik içi dolu mezecik mekanı:))güveçte işkembesi ve yaprak ciğeri oldukça lezzetli ve diğer mekanlara göre faklı yapılıyor...Ama bence en güzel mezesi güveçte mantar, çok ama çok lezzetli...küçük ve kalabalık bir mekan, çalışanlar güler yüzlü ve servis hızlı...
3
A.... Z........
Ankara'nın en iyi mezeleri diye metnini duyduğumuz için eşimle beraber cumartesi akşamı maçtan sonra 2200 civarında gittik. Kalabalık olduğu için içerilerde bir köşeye oturduk. Beyin, deniz börülcesi, atom, peynir, ciğer ve küçük rakı söyledik. Artılar *Mekan ufak tefek derli toplu dolayısıyla dibe oturmak veya ortada olmak hiç farkı yok. *Garsonları güler yüzlü. *Ezine peyniri ve atomda kullandıkları yoğurt güzel. Eksiler *Menü yok (yerine meze tesisinden seçiyorsunuz) dolayısıyla fiyatları bilmiyorsunuz. Bizim siparişlerimiz 140 lira tuttu. *Ekmek soğuk geldi ciğer de ılık. Diğer mezeler zaten kabiliyet gerektirmiyor peynir ve yoğurt kaliteli olması dışında ben mezelerinin övülmesini pek anlamadım. *Mekan küçük olduğu için açık kısımda içilen sigara kapalı kısmı bunaltıyor. Ayrıca çok gürültülü olduğundan konuşup anlaşmak biraz zor. Eksi olarak belirttiklerimden bazıları nispeten geç gitmiş olduğumuzdan kaynaklanıyor olabilir. Emin değilim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım