Yükleniyor...
2.7 Puan
10 Yorum

Mis Başak

Aşağı Öveçler Mahallesi, 1042. Cadde, No 23, Çankaya, Ankara
Kategoriler Fırınlar
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0312 4828679
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Paket Servisi
 • Lunch menü var
 • Kahvaltı
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Sodexo
 • Setcard
 • Ticket
 • Kapalı alan var.
 • Multinet
Yorumlar (10)
1
A....... A.......
Çeşit çok az ve lezzetsiz. İçeri girince iştahınız kaçıyor. Aldığımız gözlemenin içine koydukları kaşar o kadar çok kokuyordu ki yiyemedik. Çalışanların çoğu kaba. Güzel yapabildikleri tek şey börekleri onlarındı fiyatları abartı..
1
A....... A.......
Çeşit çok az ve lezzetsiz. İçeri girince iştahınız kaçıyor. Aldığımız gözlemenin içine koydukları kaşar o kadar çok kokuyordu ki yiyemedik. Çalışanların çoğu kaba. Güzel yapabildikleri tek şey börekleri onlarındı fiyatları abartı..
3
S....... G....
İyi güzelde arkadaş hamura (su böreği, karaköy böreği vb. ) bi kilo et kıyma parası vermek saçma geliyo. Bunun maliyeti ne ki. Tamam tat konusunda sıkıntı yok da insaf ya.
3
P.. B....
Genelde aldigim urunler taze oluyor tek dezavantaji fiyatlar biraz pahali. 2 tane sandwich 14 tl. Icinde sadece beyaz peynir, domates, salatalik ve biber vardi
4
Y.... Z...
Su böreği deyince aklıma gelen en iyi mekan! İddia ediyorum Ankarada bir numara.. buna ilave olarak zeytinyağlı yaprak sarması ve kış mevsiminde etli lahana sarması benim favorilerimin başında gelmekte.
3
B.... B....
Pastane zincirinin en çok denileni yanlış anlayan çalışan ile dolu olan şubesi yine de en azından telafi ediyorlar:) su böreği alırken gram belirterek almanızı öneririm, diğer türlü fazla tutması için neredeyse yarım kiloya iki dilim keserek veriyorlar. Ürünler çeşitli, taze ve çoğunlukla lezzetli.
3
E...... Y......
Burası 1 minik poşet için müşteriye laf eden ve kendisine şikayet bildirildiğinde özür dilemek yerine ben sizinle uğraşacağım kapat telefonu diyen bir kasiyere sahip. Bu konu şube sahibine kadar iletildi ancak herhangi bir geri dönüş olmadı. Börek satan kişinin de çok kibar olduğu söylenemez. Keşke çalışanlar firmalarına sağdık olabilse. Onun dışında harika yaprak sarma saran ablalar var, gözlemeleri de hiç fena değil. Kaşarlı simitlerine bayılıyorum.
2
E...... Y......
Burası 1 minik poşet için müşteriye laf eden ve kendisine şikayet bildirildiğinde özür dilemek yerine ben sizinle uğraşacağım kapat telefonu diyen bir kasiyere sahip. Bu konu şube sahibine kadar iletildi ancak herhangi bir geri dönüş olmadı. Börek satan kişinin de çok kibar olduğu söylenemez. Keşke çalışanlar firmalarına sağdık olabilse.

Onun dışında harika yaprak sarma saran ablalar var, gözlemeleri de hiç fena değil. Kaşarlı simitlerine bayılıyorum.
3
S..... I...
Mis Başak , Ankara'da fırın-pastane alanında hızla markalaşan bir yer.Ekmek çeşitleri,börek çeşitleri,yaş ve kuru pasta çeşitleri lezzetli olduğu gibi fiyatlar uçuk değil.Balgat ve Öveçler civarında iyi bir fırın eksikliğininde vermiş olduğu gazla bu çevrede tek oldu.

Sıcak su böreği,kekleri,çavdar ekmeği ve special kuru pastaları benim sıklıkla aldığım ürünlerinden.Güler yüzlü bir hizmetleri var.Kalitelerini bozmamaları dileği ile.
4
S..... I...
Mis Başak , Ankara'da fırın-pastane alanında hızla markalaşan bir yer.Ekmek çeşitleri,börek çeşitleri,yaş ve kuru pasta çeşitleri lezzetli olduğu gibi fiyatlar uçuk değil.Balgat ve Öveçler civarında iyi bir fırın eksikliğininde vermiş olduğu gazla bu çevrede tek oldu. Sıcak su böreği,kekleri,çavdar ekmeği ve special kuru pastaları benim sıklıkla aldığım ürünlerinden.Güler yüzlü bir hizmetleri var.Kalitelerini bozmamaları dileği ile.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım