Yükleniyor...
2.7 Puan
41 Yorum

Çalgan Et Lokantası

Alacaatlı Mahallesi, Alacaatlı Köyü, No 1, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 160.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Fullbar
Yorumlar (41)
1
S..... A
Geçen sene buraya arkadaşlarla ve bebeklerimizle kahvaltıya gelmiştik. Garsonlardan biri kaynar halde bulunan çay demliğini sırtıma devirdi, apar topar hastaneye gittik ve sırtımda 2. derece yanık oluştu. Üstelik hiçbir tepki vermediler, normal bişeymiş gibi sessizce bizi izlediler. Masada hemen yanımda oturan bebeğim vardı, 1 adım sonra devirse ona geliyordu !!! Çok ilgisiz ve dikkatsizler, asla tavsiye etmiyorum!!!!!! Normalde hiçbir mecraya bu şekilde yorum yapmam ama bu yazılmayacak gibi değil, en azından bir ilgi görseydik, telefon numaramız alınsaydı, geçmiş olsun denip halimiz sorulsaydı bile yeterdi..Sakın gelmeyin!!!
1
U.... T......
Kahvaltıda siparişlerimiz geç geldi servis çok kötü fiyatlar çok pahalı lezzetli değil özellikle grup halinde tercih etmeyin
1
L.......... L..........
Tek kelimeyle berbat. Garsonlar kaba ilgisiz masayı bile toplamıyorlar. Niye geldiniz gibi bi tavırları var sakın gitmeyin derim Çok
1
O.... K..............
Tek kelimeyle rezalet. Etler pişmemiş, hiç birşeyin tadı yok. Servis rezalet. İlgilenmiyorlar. Ne ara sıcak ne ana yemek kavramı var. Kesinlikle gitmeyin.
1
E........ D......
Hizmet verirken resmen adam seçiyorlar. Rezalet servis. Zero istersin normal kola gelir. Açık çay istersin koyu gelir. Kafamıza kuş pisletiyor diyorum. Giderler diyorlar. Yer değiştirtik sonra o masaya oturanlara şemsiye açılıyor. Paranla rezil olmak istiyorsanız gidin.
2
H.......... H..........
Maalesef ne yemekler parasını hak ediyor, ne de düzgün bir servis var. 4 farklı siparişimizin hiçbiri vasatın üstünde değildi. Yemek kabaca 45 dakikada geldi, yemekten sonra çay istedik, yarım saat sonunda gelmeyince vazgeçip hesabı istedik, o da ancak 3. söyleyişte geldi. Özetle, ciddi anlamda başarısız bir işletme olduğunu düşünüyorum.
1
S.... B....
Tek kelimeyle rezalet. 36 yasındayım. 12 yıldır ankarada yaşıyorum. Türkiyede ve dünyada birçok yeri gördüm her türden en lüksünden en salaşına sayısız restaurantta yemek yedim. Hayatımda müşteriyi bu kadar enayi yerine koyan işletme görmedim. Kahvaltı deneyimimizde servis faciaydı. Tüm çalışanlar gözlerini sizden kaçırıyor kazara sipariş alırlarsa adeta siparişleri kafanıza atıyor, küfreder gibi davranıyorlar (en sonunda bize acıyıp masamıza bir demlik çay getiren çalışan dışında). Yiyecekler kurumuş en düşük kalite ve adeta tadımlıktı. Tüm bunların üstüne masadaki iki kişi çocuk olmasına ragmen sandalye sayısı kadar hesap almaları hakaretten öteydi. Masada misafir olduğum için hesabı sonradan ögrendim ve maalesef orada itiraz edemedim. Adeta alkollü bir masa donatmışcasına bir fiyatla karsılaştık. Herhangi bir manzarası ferahlıgı olmayan, masaları üst üste yığarak daha fazla müşteri yolmayı hedefleyen bu işletmeye yolunuz düşmesin. Kötü demek bile övgü olur bu işletme için
1
F...... F......
Rezervasyonla pzar kahvaltısı İçin gittiğimiz bu yerde tam olarak 40 dk masaya servis getirmelerini bekledik ancak nafile. Getirdikleri 2 bayat çayın ücretini garsona söyledikten sonra kalkmayı uygun gördük. Umursamaz bir işletme. Gitmeyin kimseye de önermeyin..
3
K... T...
Yillarin hatrina kotu bir sey soylemek mumkun degil. Iyi ve kotuleri not edip gecelim. - Dun gece mezelerin bazisi iyi bazisi yavandi. - Humusu bekletmeyin kurutmayin. - Adanayi beytiyi yaptiklari eti dinlendirirken cok asiriya kaciyor burasi, ette agir koku. - Nisan 6 da inanilmaz bir kuzu kaburga yedik. Mevsimi tam. 20 sene once aldigi bir kaya parcasini Calgan yapanlari tekrar kutluyorum..
3
K... T...
Yillarin hatrina kotu bir sey soylemek mumkun degil. Iyi ve kotuleri not edip gecelim.

- Dun gece mezelerin bazisi iyi bazisi yavandi.
- Humusu bekletmeyin kurutmayin.
- Adanayi beytiyi yaptiklari eti dinlendirirken cok asiriya kaciyor burasi, ette agir koku.
- Nisan 6 da inanilmaz bir kuzu kaburga yedik. Mevsimi tam.

20 sene once aldigi bir kaya parcasini Calgan yapanlari tekrar kutluyorum..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım