Yükleniyor...
2.3 Puan
3 Yorum

Tren

100. Yıl Mahallesi, Filistin Caddesi, No 51, Çankaya, Ankara
Kategoriler Gece Kulüpleri
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Telefon 0312 4360306
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Gece hayatı
  • Meşrubat
Yorumlar (3)
2
A..... G........
Katedilmesi gereken yol var gibi hissettirdi. Fiyat konusu malum çok uçuk. Mekan ambiyans uyumlu. Ses sistemi biraz yetersiz gibi ya da bulunduğum masa bana öyle hissettirdi. İlerleyen saatlerde müziğinde etkisiyle masa planları bozuluyor ve civar masalarla alan savunmasına geçiyorsunuz adeta (sırf bunu isteyenler vardır mutlaka :) Umarım zamanla daha iyi olur.
2
A.... Ö.....
33 lük bira fiyatı 30 lira. Mekan ambiyans olarak gayet güzel ama fiyatlar çok uçuk. Öküz de 1 bira 18 lira burada 30 lira. Ayrıca garsonların masaya gelip bir şey almanız lazım demesi ayrı bir olay. Birazdan kalkacağız dedik kalksanız bile para alırım 2 bira yazıyorum dedi ve gitti
3
C....... C.......
Büyük sayılabilecek bir mekan,masalar küçük ve sandalye yok. Bu şekilde ancak 2 kişi oturabiliyorsunuz. ''Damsız giriş'' konusunda ciddiler,kadın ve erkek sayısının eşit olmadığı durumlarda sıkıntı çıkıyor. Tek başına bir erkek dahi alınmıyor. Rezervasyon alındığı takdirde masa hazır,bu konuda disiplinleri takdir edilesi. Ancak 33 cc'lik Efes birasına 30 lira vermek cidden üzer adamı. Bunun sebebi etkinliklere girişin ücretsiz olması,masaya sürekli meyve ve çerez ikramının gelmesi olabilir ancak yine de hoş bir intiba bıraktığını söyleyemem. Garsonlar oraya buraya masa vs. taşırken dikkat etmeli,müşterilerinin üzerinden geçmemeli diye düşünüyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım