Yükleniyor...
4.4 Puan
7 Yorum

Hatun Pastanesi

100. Yıl Mahallesi, Nene Hatun Caddesi, Çankaya, Ankara
Kategoriler Pastaneler
Mutfaklar Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0312 4362511
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Tatlı ve Pasta
  • Dış mekan var.
Yorumlar (7)
4
E... Y.
Şirin bir yer. Dondurmasını laz böreğini limonatasını denedik. Limonata benim tarzım değildi fakat kötü de değildi, dondurması da nispeten iyiydi fakat daha çok süt kokusu aldığım dondurmalar mevcut. Laz böreği de lezzetliydi.  Bir daha hatun pastanesine gitmek için onca yolu tepmem fakat oralarda olursam sakin sakin oturmak isterim. Çalışanlar belli ki 30 40 yıllık tecrübeliler gayet de içten bence tavırları.  Ortalama müşteri yaşı 60 civarıydı o farklı geldi.
4
E... Y.
Şirin bir yer. Dondurmasını laz böreğini limonatasını denedik. Limonata benim tarzım değildi fakat kötü de değildi, dondurması da nispeten iyiydi fakat daha çok süt kokusu aldığım dondurmalar mevcut. Laz böreği de lezzetliydi. 
Bir daha hatun pastanesine gitmek için onca yolu tepmem fakat oralarda olursam sakin sakin oturmak isterim. Çalışanlar belli ki 30 40 yıllık tecrübeliler gayet de içten bence tavırları.  Ortalama müşteri yaşı 60 civarıydı o farklı geldi.
5
B.... K...
Dondurmaları kendi üretmeleri, sürekli sizi boğmamaları, aile işletmesi olmasına rağmen anam babam usulü olmaması gayet güzel. Oturum alanı biraz dar ön tarafta ancak oturunca ağaçlar altında saatlerce kalkmak istenmiyor.
4
M........ M........
As a traditional pattiserie, Hatun pastanesi has been around for ages. I remember visiting this place when we were kids and buying cakes, pogaca and of course ice cream. It has made a name with its unique blend of ice cream which hasn't changed in years. They have a secret recipe which they don't want to share and that's what makes the ice cream special. If traditional Turkish style patisserie ice cream is what you crave for, please stop by and get the ice cream which hasn't changed in more than 25 years.
5
N.. N..
Burada herşey çok guzel,profiterolun üzerine bir top limonlu dondurma ve minik kuru pasta simitler efsane. Kitabi, gazeteyi, arkadasi kapip gelmelik
4
S.......... S..........
Çocukluğumun dondurmasını yapan, nostalji rüzgarları estiren, sevimli mekan. İlk açıldığından beri aynı dondurma makinesi kullanılıyormuş. Tadı da muhteşem. Fiyatlar da güzel. Özellikle bahçesinde oturmanızı tavsiye ederim. Kesinlikle çocukluğunuza döneceğinize garanti veririm.
5
G.... B...
Cocuklugumun pastanesi profilene sahip ilk gunku dekoru ile beni eskilere goturen Ankaranin hem eski hemde nistaljik mekanidir. Urunleri gunluk olan isletmeceski usul pastacilik ile damaklarinizi eskiye gotureceltir. Isletmeci rizeli olunca Laz boregini Ankara'da yiyebileceginiz ilk.3 isletme icinde gelir. Ankara sarmasi ve limonlu dondurmasi favorimdir, eski tadi ozleyenler kesin gitsin afiyet olsun
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım