Yükleniyor...
3.0 Puan
28 Yorum

Develi

100. Yıl Mahallesi, Nene Hatun Caddesi, No 73, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0312 4462727
Neler var?
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (28)
5
M...... Ü.........
Yemeği iyi güzel hoş (sadece biraz porsiyon küçük) ama işin en güzel yanı oyun ablası :) oyun alanı biraz küçük olmasına rağmen 2 yaş için çok güzel vakit geçirilebilir:)
5
F.... E...
İstanbuldaki develilere göre bu şubeyi çok daha güzel buluyorum. Hem atmosferi hem çalışanları çok daha iyi. Belki de gelen kitleden dolayıdır. İnşallah hem bu hizmeti hem de bu güzel lezzeti ileride bozmazlar.
5
N.... K...
Urfa kebabı adanada yediğim kebaplarla yarışır bir lezzetteydi etin aroması tadı dillere destandı fakat yogun oldugu için ve kuruk yağı kullanıldıgı için sevmeyenlerde olabilir . İlgi alaka aşırı yüksek bir istanbullu olarak rahatsız oldum ama yorumları okudugumda ve diğer mekanlara gittigimde anlıyorum ki anlaralılar ilgi istiyor
3
G....... G.......
Anladım ki Develi akşam saatlerinde Özellikle de teras katta kesinlikle yemek yenilmemesi gereken bir yer daha öncesinde kalabalık aile yemeklerinde gittiğimizde gerçekten çok güzel ilgilendiler o konuda haklarını yiyemem yemekleri zaten birçok yerel nazaran gayet güzel ama son gittiğimizde kenar tarafta Masalar olmasına rağmen rezervasyon yaptırmamız a rağmen ortada bir masaya aldılar ortada olmamıza rağmen ilgi çok azdı daha önce Giriş katında servis yapmışlardı orada en ufak bir kusur gördüğümü söyleyemem lütfen gelen müşterilerimiz Her kim olursa olsun aynı seviyede olmanızı rica ediyorum Çünkü benim bildiğim Develi böyle değil idi
2
A... K...
Şık ve nezih bir mekan fakat, 11 kişi gidip uzun uzun oturmamıza rağmen garsonların ilgisi zayıftı (ana yemek siparişi bir- bir buçuk saat sonra alındı) ve en önemlisi aracınızı valeye verirken bir daha düşünün, zira aracınızı size iç dikiz aynası yerinden çıkmış olarak teslim edip ilgisizliklerine devam ederek üstlerine de alınmayabiliyorlar.
4
F...... F......
ortam çok şık. özellikle yaz akşamları terasın ankara'ya bakan tarafında oturmak keyifli. garsonlar ilgili, alakalı. fiyat performans görece yüksek. ancak mezeleri, salataları güzel. özellikle humus ve döneri olağanüstü. masaya gelen ikramlar konusunda diğer yorumlara katılıyorum, artabilir.
1
B.... Z........
5 kişi iftar yemeği için gittik gerçekten rezaletti. Kişi başı 115 lira verdik hepimiz aç kalktık. Porsiyonlar aşırı küçüktü, su, çay pide hiç bir şey yeteri kadar değildi. 1 yerine daha düşük puan verilse verirdim. Şirketimizde de anlattık bir daha asla gitmeyiz kimseye de tavsiye etmeyiz!
1
B.... Z........
5 kişi iftar yemeği için gittik gerçekten rezaletti. Kişi başı 115 lira verdik hepimiz aç kalktık. Porsiyonlar aşırı küçüktü, su, çay pide hiç bir şey yeteri kadar değildi. 1 yerine daha düşük puan verilse verirdim. Şirketimizde de anlattık bir daha asla gitmeyiz kimseye de tavsiye etmeyiz!
2
S..... S.....
Dekorasyon olarak güzel bir yer onun dışında garsonlar gereksiz laubali. Hiçbir ikram getirmiyorlar. Fiyatları pahalı ama porsiyonları küçük sunum yetersiz. Lezzet standart bir daha gitmem.
4
D.... B......
Konuşmalardan oluşan gürültü dışında her şey harika. Biz terasta oturmuştuk belki de sadece orada o kadar gürültü vardır ama Oldukça rahatsız ediciydi, aynı masada 4kişi birbirimizi zor duyduk.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım