Yükleniyor...
3.7 Puan
3 Yorum

Barikat 1538

100. Yıl Mahallesi, 432. Sokak, Merkez Çarşı, Üst Kat, Çankaya, Ankara
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 05300111998
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Gece hayatı
  • Meşrubat
Yorumlar (3)
3
C.. Ş..........
Mekan hiç fena değil. Neredeyse hergün canlı müzik var. Biranızı içip müziğinizi dinleyebilirsiniz, eğlenebilirsiniz. Ancak sigara içmiyorsanız ki içenler için bile dumanından boğulmamanız, üzerinizin leş gibi kokmaması zor. Havalandırma işinin halledilmesi gerekiyor.
4
S..... S.....
100 Yıla yeni bir kan gelmiş diyebilirim. Arka arkaya Merkez çarşıda açılan iki bardan birisi burası. Mekan biraz dağınık yerleştirilmiş. İçte ve dışta uzun, kısa masalar ve yüksek bar tabureleriyle dekore edilmiş. Köşelerde de koltuk gibi oturma yerleri bulunuyor. Aydınlatma loş, yüksek sesli müzik çalınıyor. Perşembe günü ziyaret ettiğim mekanda canlı müzik vardı. Gayet iyi bir grup seçilmişti, sadece onları dinlemek için bile gidilebilir. Biralar soğuk bardakta servis ediliyor. Yanına atıştırmalık herhangi bir ikram gelmedi. İlerleyen saatlerde bira tabağı sipariş ettik. Beklentinin üzerinde mutlu eden bir bira tabağı geldi önümüze. Soğan halkalarından, patatese, sosise hatta sigara böreğine kadar her şey sıcacık ve çıtır çıtırdı. Dört kişilik 4 fıçı bira ve bu bira tabağı için 45 tl ödeme yaptık ki gerçekten uygun bir fiyat. Servis pek güler yüzlü olmasa da hızlı. Tavsiye ediyorum gelin, bir deneyin.
4
S..... S.....
100 Yıla yeni bir kan gelmiş diyebilirim. Arka arkaya Merkez çarşıda açılan iki bardan birisi burası.

Mekan biraz dağınık yerleştirilmiş. İçte ve dışta uzun, kısa masalar ve yüksek bar tabureleriyle dekore edilmiş. Köşelerde de koltuk gibi oturma yerleri bulunuyor. Aydınlatma loş, yüksek sesli müzik çalınıyor.

Perşembe günü ziyaret ettiğim mekanda canlı müzik vardı. Gayet iyi bir grup seçilmişti, sadece onları dinlemek için bile gidilebilir.

Biralar soğuk bardakta servis ediliyor. Yanına atıştırmalık herhangi bir ikram gelmedi. İlerleyen saatlerde bira tabağı sipariş ettik. Beklentinin üzerinde mutlu eden bir bira tabağı geldi önümüze. Soğan halkalarından, patatese, sosise hatta sigara böreğine kadar her şey sıcacık ve çıtır çıtırdı.

Dört kişilik 4 fıçı bira ve bu bira tabağı için 45 tl ödeme yaptık ki gerçekten uygun bir fiyat.

Servis pek güler yüzlü olmasa da hızlı. Tavsiye ediyorum gelin, bir deneyin.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım