Yükleniyor...
4.1 Puan
8 Yorum

Hanımeli Çay Evi

Hacettepe Mahallesi, Tanış Sokak, No 15, Hamamönü, Altındağ, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0312 3102974
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nargile
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (8)
4
E... E...
Hamamönü’nde küçük masa ve sandalyeli şirin bi çaycı. Çay ya da oralet 2.5₺. Gözleme felan da satılıyor, tatlı yok. Salaş bi yemeğin üzerine çay içmek için gelinebilir tekrar.
4
E........... E...........
Tam sohbet etmelik bir yer Ankara’nın tarihi içinde çayı , kahvesi, oraletleri gayet normal bir çay evi kışın soğuk olduğu için belki tercih edilmeyebilir ama bazı yerlerinde küçük ısıtmalar bulunuyor . Fiyatlar uygun servis hızlı.
4
O... A....
Benim yeni keşfettiğim bir mekan çok iyi sıcak bir mekan benim hoşuma gittı açıkçası.Fiyatlar iyi ancak çok sağlam bir mutfağı olduğunu soyleyemem.
4
H....... Ş.....
Otantik bir yer Çayı bazen iyi çıkmıyor Ilgi alaka güzel mantı Gözleme de var Hacettepe hamamönünde çay içilebilecek yer Uğrayın derim
4
H....... Ş.....
Otantik bir yer
Çayı bazen iyi çıkmıyor
Ilgi alaka güzel mantı Gözleme de var
Hacettepe hamamönünde çay içilebilecek yer
Uğrayın derim
4
O.... D.........
Hamamönü'nde çay içebileceğiniz en güzel mekan. Çaylarına her gelen hayran kalır. Ve o kaliteye rağmen sadece 1 lira. Gözlemeleri 6 lira ve pek de değmez o fiyata ancak Hamamönü artık biraz turistik olduğu için tüm esnafın bazı fiyatları şişirmesine alıştık. Mekanda çalan müzik sizi alıp uzaklara götürür. Hamamönü'nde nerede çay içelim, sohnet edelim derseniz, tek tavsiyem burasıdır. Nıt: Kutu içecek 3 lira.
4
O.... D.........
Hamamönü'nde çay içebileceğiniz en güzel mekan. Çaylarına her gelen hayran kalır. Ve o kaliteye rağmen sadece 1 lira. Gözlemeleri 6 lira ve pek de değmez o fiyata ancak Hamamönü artık biraz turistik olduğu için tüm esnafın bazı fiyatları şişirmesine alıştık. Mekanda çalan müzik sizi alıp uzaklara götürür. Hamamönü'nde nerede çay içelim, sohnet edelim derseniz, tek tavsiyem burasıdır.
Nıt: Kutu içecek 3 lira.
5
R... K..........
Her şeyden önce çay 1 lira. Karadut, oralet vs de ayni fiyat. Çalan muzikler insana bir hey gidi dedirtip rakiya teşvik etse de belli bi sure sonra "aaa ne çaliyor" deyip şarkilarin guzelligini birbirine anlatma ihtiyaci duyuyor insan. En şaşirdiğim şey bi kere de İsmet Özel'in bi şiirinin duyulmasiydi hoparlorden. Hayatimda ilk defa bir mekanda İsmet Özel duydum. Sakin bi sekilde ahşap manzarada çay kahve icip muhabbet etmek isteyenler icin şirin tatli bir yer.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım