Yükleniyor...
3.6 Puan
19 Yorum

1908 Kazancılar Restaurant

Sarı Yakup Mahallesi, 6. Sokak, No 53, Seyhan, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (19)
2
E.... Y....
Bir kez daha en meşhur en kötüsü çıktı ☹️ Adana'da kebap her yerde güzel olmuyormuş maalesef. Öncelikle iki ayrı garson tarafından servis yapıldı. İlki tam bir fiyaskoyken ikincisi son derece güler yüzlü ve işini sahiplenmiş birisiydi. Öğlen vakti, daha tam yoğunluk başlamadan gitmiş olmamıza rağmen çalışanların büyük bölümünde bir bezginlik havası hakimdi. Mezeler genel olarak başarılı olmasına rağmen ana yemek olarak istediğimiz adana kebap, çöp şiş ve kuşbaşı için aynı yorumu yapamayacağım. Adana fazla kuruydu, kuşbaşı kebabı ise çiğnerken yorulduk. MaalesefEğer sınırlı gününüz ve Adana'da kebap yemek ile ilgili yüksek beklentileriniz varsa gitmeden önce bir kez daha düşünün derim.
2
E.... Y....
Bir kez daha en meşhur en kötüsü çıktı ☹️ Adana'da kebap her yerde güzel olmuyormuş maalesef. Öncelikle iki ayrı garson tarafından servis yapıldı. İlki tam bir fiyaskoyken ikincisi son derece güler yüzlü ve işini sahiplenmiş birisiydi. Öğlen vakti, daha tam yoğunluk başlamadan gitmiş olmamıza rağmen çalışanların büyük bölümünde bir bezginlik havası hakimdi. Mezeler genel olarak başarılı olmasına rağmen ana yemek olarak istediğimiz adana kebap, çöp şiş ve kuşbaşı için aynı yorumu yapamayacağım. Adana fazla kuruydu, kuşbaşı kebabı ise çiğnerken yorulduk.
MaalesefEğer sınırlı gününüz ve Adana'da kebap yemek ile ilgili yüksek beklentileriniz varsa gitmeden önce bir kez daha düşünün derim.
4
M.......... M..........
Buraya gidecekseniz kalabalik olmanizi tavsiye ederim.Kebaplar mezeler vs standart cok birsey beklemeyin ama eglence doruklar da olabilir mesele de zaten raki ,meze vs ,muzik ve calanlar gayet iyidi.ziyaret etmekle birsey kaybetmezsiniz , en kotu ihtimalle saat kulesinin onun de fotograf cektirmek icin ugrama sansiniz olur .
2
A.... Y....
Büyük umutlarla gittim ancak umduğumu bulamadım. Lezzet olarak beklentimi karşılamadı, ek olarak hijyen sorunu da var. Ayrıca şalgamlarının fabrikasyon olmasını da böyle tarihi bir mekana yakıştıramadım.
2
A.... A....
Büyük umutlarla gittim ancak umduğumu bulamadım. Lezzet olarak beklentimi karşılamadı, ek olarak hijyen sorunu da var. Ayrıca şalgamlarının fabrikasyon olmasını da böyle tarihi bir mekana yakıştıramadım.
4
C..... B....
Rakili mezeli tercihimizi Kazancilar'dan yana kullandik. Dogru da yaptik.

Fasil ile eglence doruklara cikiyor. Oturan ayip eder. Herkes oynuyor :)

Mezeler ve kebaplar standart. Zaten mekanin espirisi de bunlar degil. Buyuk Saat Kulesi'nin dibinde, tarihi carsida gecireceginiz vakit her seye deger. Kalabalik ekiplere ozellikle tercih edilir.
4
C..... B....
Rakili mezeli tercihimizi Kazancilar'dan yana kullandik. Dogru da yaptik. Fasil ile eglence doruklara cikiyor. Oturan ayip eder. Herkes oynuyor :) Mezeler ve kebaplar standart. Zaten mekanin espirisi de bunlar degil. Buyuk Saat Kulesi'nin dibinde, tarihi carsida gecireceginiz vakit her seye deger. Kalabalik ekiplere ozellikle tercih edilir.
1
K........ T....
Hayatımda gördüğüm en pis restaurant. İçeride sigara içiliyor. Bardaklar, çatal bıçaklar, tabaklar pislik içinde. Mezeler ve yeşillik olarak verilenler günler önce hazırlanmış. Cacıktan 1 değil 3 saç teli çıktı.
4
S.... C......
Adanada kebap için gidilecek adreslerın başında geliyor. Fiyata rağmen lezzet kalıte ve hizmet için gidilir.ozellikle misafirini goturmek ıcın iyi bir secenek.mezeleri içkisi eğlencesi ile keyifli bir akşam geçirilir. Sıcak yaz gecelerınde esmesi de başka bir olumlu ozellik
5
P.... P....
Kebap denince akla gelen ilk mekan! Adana'ya sadece şu kebabı yemek için bile günübirlik gidip gelinir. Akşam canlı müzik ve rakı eşliğinde de tadı bir başka oluyor :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım